reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Ciekawy post o korelacji między poziomem witaminy D a poronieniami

 
ja zawsze myślałam, że stymulacja to tylko wtedy jak się nie ma owu
A jednak nie ;-) To pozwala ustawić parę rzeczy wstępnie... U nas to od razu gonadotropiny, efekt w rezultacie podobny jak przy naturalnym cyklu... Znaczy się - brak ostatecznego efektu ;-) Ale przynajmniej miałam trening z zastrzykami i wiedzę, jak na nie reaguję.
 
Hej, to i ja pozwolę sobie dołączyć.
Mam 32 lata i mam córkę prawie 7 letnią, od ok roku staramy się o rodzeństwo. Problem - brak owulacji. Badania hormonalne ok, AMH jak u 20-sto latki. W tym momencie jestem na trzecim cyklu stymulowanym. Poprzednie 2 cykle brałam lamette - organizm nie zareagował. Teraz biorę zastrzyki, w tym tygodniu mam monitoring.
 
Ciekawy post o korelacji między poziomem witaminy D a poronieniami

Paradoksalnie - poroniłam prawdopodobnie w dniu, w którym przyjęłam dużą dawkę witaminy D... :surprised:.
 
reklama
Do góry