reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Hej :)

Mam prawie 35 lat

Jestem mamą dwójki dzieci w wieku szkolnym 🧍🏻‍♀️🧍🏻

Marzyłam bardzo o trzecim dziecku, ale mąż nie chciał wiec się pogodziłam z tym, że nie będę już mamą… aż w styczniu okazało się ze jestem w ciąży.
Zarówno mąż jak i ja cieszyliśmy się bardzo. Nasza radość nie trwała długo. Poroniłam około 10 tyg.
Ta ciąża sprawiła, że zapragnęliśmy z mężem zostać rodzicami raz jeszcze..
Od lutego staramy się zrealizować nasz plan.
W tym miesiącu był biochem, który mnie trochę dobił.

Trzymam za wszystkie z Was mocno kciuki i chciałabym by nasze marzenia się spełniły.
 
Jestem mocno na krawędzi po ogłoszeniu kolejnej ciąży w towarzystwie i mam po dziurki w nosie lekarzy, za chwilkę usiądę i rozpisze sobie leczenie na własną rękę. Gdybym miała w domu ovitrelle to nie poszłabym do lekarza przez najbliższe 3mce 🙄 mam w domu euthyrox, bromocorn i castagnus, glucophage chyba 3 opakowania, duphaston i progesterone besins. Chyba nie umrę jak se to sama porozpisuje?🤔
Jak już brałaś kiedyś, to pewnie nie
 
Jestem mocno na krawędzi po ogłoszeniu kolejnej ciąży w towarzystwie i mam po dziurki w nosie lekarzy, za chwilkę usiądę i rozpisze sobie leczenie na własną rękę. Gdybym miała w domu ovitrelle to nie poszłabym do lekarza przez najbliższe 3mce 🙄 mam w domu euthyrox, bromocorn i castagnus, glucophage chyba 3 opakowania, duphaston i progesterone besins. Chyba nie umrę jak se to sama porozpisuje?🤔

Jak bierzesz castangus to nie bierz bromocornu. Reszta to mój stały zestaw minus wszystko dodatkowe co biorę więc nie umrzesz 😂
 
Jestem mocno na krawędzi po ogłoszeniu kolejnej ciąży w towarzystwie i mam po dziurki w nosie lekarzy, za chwilkę usiądę i rozpisze sobie leczenie na własną rękę. Gdybym miała w domu ovitrelle to nie poszłabym do lekarza przez najbliższe 3mce 🙄 mam w domu euthyrox, bromocorn i castagnus, glucophage chyba 3 opakowania, duphaston i progesterone besins. Chyba nie umrę jak se to sama porozpisuje?🤔
Zaryzykuje stwierdzenie, że nie umrzesz. Tylko jak bez USG będziesz wiedzieć kiedy masz owu, kiedy to Ovitrelle i kiedy progesteron :p...
 
reklama
Do góry