reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

ja chyba tez zaszaleje z winem. Od 4 miesięcy żyje na piwkach bezalkoholowych i mam trochę dość 😅

Trochę się jednak boje, czy są jakieś badania że alkohol zmniejsza jakość jajeczek? (Głupie pytanie ale zawsze gdy sięgam po kieliszek wina myślę że obniżam swoje szanse 😔)
Przyznam, że czasem sobie myślę, że lepiej dmuchać na zimne i na długi czas alkohol odstawiłam. Ale piłam czerwone wino bezalkoholowe.
Rozeznałam się, w których krajach i szczepach jest najwięcej resweratrolu i takie piłam ;-)
 
reklama
Mój mąż wyjechał na delegacje z pracy i już nic w tym miesiącu nie wykombinuje 😉
Pozostaje mi wierzyć, że seksy które się zadziały wystarczą 🤞🏻
By nie myśleć o głupotach sprzątam :-)
 
Ej dziewczyny, zarzućcie dobrą Omega 3. Mężowi się kończy i chcę zamówić.

Jedyny warunek: to muszą być kapsułki, on mi oleju nie przełknie.
 
Dziewczyny podpowiedzcie mi proszę, bo te badania są na liście, że w 3dc zrobić: estriadol, fsh, lh, prolaktyna. Ale kiedyś mi się kojarzyło, że któraś pisała o innych dniach również, czy możecie podpowiedzieć, bo mi dziś najprawdopodobniej po temp.patrząc przyjdzie @ no i sobota czy niedziela odpadają u mnie na badania i zastanawiam się czy bd mogla zrobić w tym miesiącu, czy poczekać na przyszły muszę.

Lekarze lubią mieć wynik z 2/3 dnia, ale mój lekarz przymyka na to oko, twierdzi, że jeśli zrobię w innym dniu to nic się nie dzieje bo odchylenia są małe. Zresztą przy pobraniu krwi pytają zazwyczaj w którym dniu jesteś.
 
Lekarze lubią mieć wynik z 2/3 dnia, ale mój lekarz przymyka na to oko, twierdzi, że jeśli zrobię w innym dniu to nic się nie dzieje bo odchylenia są małe. Zresztą przy pobraniu krwi pytają zazwyczaj w którym dniu jesteś.

Mój dla odmiany życzył sobie 2 maks 3, późniejszych nawet nie chciał oglądać 😂
 
reklama
Mój wykres w tym cyklu jest dziwny...
Mam dziś dopiero 11 dc a od 3 dni temperatury jak zawsze w drugiej fazie... 25 miałam spory skok i te temperatury są wciąż na wyższych, ale to nie jest możliwe żebym miała owu w 8 dc 😅😂
 
Do góry