reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Mój wykres w tym cyklu jest dziwny...
Mam dziś dopiero 11 dc a od 3 dni temperatury jak zawsze w drugiej fazie... 25 miałam spory skok i te temperatury są wciąż na wyższych, ale to nie jest możliwe żebym miała owu w 8 dc 😅😂
a od kiedy bierzesz? Ciekawe, czy to ma związek i co by to oznaczało
 
reklama
Dobra, po raz drugi złapałam się na tym, że się wypowiadam w tym wątku, to już się przedstawię.

Nie chciałam się udzielać w tym wątku, ponieważ zrobiłam sobie własną definicję "staraczki" i uznałam, że do niej nie pasuję, ale ostatnio trochę się zmieniło i odrobinę jednak zaczęłam o nią zahaczać.

Jestem w 4cs. Na forum jestem bardzo krotko i trafiłam na nie przypadkiem, ale spodobała mi się atmosfera wsparcia, więc zostałam. Dzięki czytaniu forum odkryłam przypadkiem, że moje endometrium jest za cienkie i należy je skontrolować. W 14dc miało 3,7mm. I tak jest lepiej, vo w 2cs w 25dc wynosilo 3,1mm. Mam za wysoki estradiol. Mam też trochę za wysoką prolaktynę, którą zbijam. Jestem w trakcie dalszych badań pod kątem hormonów, więc za miesiąc będę wiedzieć więcej, tymczasem mam wprowadzić zmiany w diecie i generalnie w stylu życia.

No. To cześć.
 
Cześć dziewczyny, staramy się mężem o dzidzi od sierpnia. Jest to 3 cykl starań bo miesiączką była w sierpniu, kolejna w październiku i w listopadzie. Miałam małe problemy z cyklem dlatego też we wrześniu nie było miesiączki tylko własnej dopiero w październiku. Mam niedoczynność tarczycy, lekko podwyższona prolaktyna, ale ogólnie reszta badań ok. W listopadzie 6.11 już miesiączką przyszła normalnie w 34dc. Właśnie skończyły mi się dni płodne, śluzu było sporo, praktycznie w każdy dzień był stosunek z mężem. W 18 DC (sroda)test owulacyjny wyszedł pozytywny, właśnie wtedy i w czwartek też był stosunek. W piątek już nie bo mąż był w pracy na nocnej zmianie. Wczoraj i dziś już śluzu płodnego brak. Od wczoraj pobolewa mnie podbrzusze i piersi, czy takie objawy mogą być spowodowane wzrostem progesteronu po owulacji ? Oraz jak myślicie kiedy mogla być owulacja ?
Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim staraczkom ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20221127_170323.jpg
    IMG_20221127_170323.jpg
    124,7 KB · Wyświetleń: 46
Trzeci miesiąc leci
Ale to w zasadzie niemożliwe żeby az tak przyspieszyło mi owu chociaż jeśli tak by było to super 😂
nooo, to wtedy by był genialny patent na wzrost pęcherzyków. Ciekawe, co spowodowało podniesienie temperatury ciała i czy to faktycznie owu, czy kolejny skok jeszcze przed Tobą. W każdym razie interesująca sprawa
 
nooo, to wtedy by był genialny patent na wzrost pęcherzyków. Ciekawe, co spowodowało podniesienie temperatury ciała i czy to faktycznie owu, czy kolejny skok jeszcze przed Tobą. W każdym razie interesująca sprawa

W owu mało wierzę więc będę obserwować dalej 😁
 
Hej,staramy się o bejbuszka❤️ moje cykle podobno są bezowulacyjne (nie było w tym kierunku robionych żadnych badań, poprostu dr tak stwierdza po USG)
W tym MSC jesteśmy po terminie @ już 6dni,obolale piersi,dziwne mrowienia,a najgorsze że z obu piersi jak nacisne mam delikatny wyciek. Nie wiem czy to ciąża,czekam z testem jeszcze parę dni,bo nie chce się rozczarować,boje się że może mam wysoka prolaktynę i stąd brak @
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Starania od maja 2022.

Leczę się na niedoczynność tarczycy, od stycznia PCOS.

Nieregularne miesiączki od zawsze, od stycznia do września brałam Duphaston, teraz brak miesiączki po odstawianiu.
Ciąży brak :(

Leki jakie zażywam: Letrox50, Formetic 3x500mg, witamina D, kwasy DHA, Jod, ovulomed max.

Wiek 29lat, waga 53 kg, wzrost 168 cm
 
Do góry