reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Karolina, 31 lat i mąż 33 lata.
Staramy się od lutego 2021 o pierwsze dziecko.
Za nami badania ogólne, hormonalne, Krzywe cukrowe i insulinowe, wykryte Hashimoto - dawka Eutyroxu 37,5 mg, drożność jajowodów, monitoring cyklu. Owulacje własne, badania nasienia w normach (morfologia 8%, duża koncentracja, plemniki ruchliwe 65%)
W styczniu w przypadku braku ciąży naturalnej lekarz zaproponował stymulację. Nigdy nie widziałam 2 kresek.
W trakcie 21cs.
a skąd lekarz wpadł na stymulację, jeśli masz swoje owulki? Jestem ciekawa jak to ma pomóc…
 
reklama
Cześć wszystkim! Witam się i ja :-)
Oto moje staraczkowe kalendarium...
___________________________________
👩 39,👨40

2019 - badania hormonalne przed staraniami, podwyższone TSH, endokrynolog

2020 - oficjalny początek starań; monitoring, lewotyroksyna 25

07/2021 - klinika niepłodności: badanie nasienia OK, badania hormonalne OK
09/2021 - sono HSG: drożność - wynik niejednoznaczny, USG 3D - polip macicy
11/2021 - ablacja polipa; HSG 🏥

01/2022 - IUI nr 1❌
02/2022 - IUI nr 2❌
06/2022 - IUI nr 3❌
08/2022 - początek procedury IVF 💊💉
09/2022 - punkcja: 09.09; świeży transfer: 14.09 + 3x ❄️; 28/09: beta➕
10/2022 - USG 💓
11/2022 - poronienie zatrzymane 10+0, zabieg 🏥

Na początku 2023 roku mam zamiar podejść do kolejnego transferu...
_________________________________________________________________________


🤞 🤞 🤞 🍀 za nas wszystkie!
 
Cześć! :) może nie będę się zbytnio udzielać ale się przywitam .

Starania o 3 dziecko .
2 dzieci ze mną 2 poronienia

Jestem staraczka od 2019 roku :)
U partnera nasienie w miarę , plemniki spowolnione .

Jestem kilka dni po droznosci - prawy jajnik nie drożny , lewy przeszedł z oporem.
W tym miesiącu owu z prawego czyli nie drożnego jajnika :)

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki !

W głowie mi się nie mieściło na początku starań że w 2023 nadal tu będę. :)
 
Jestem mocno na krawędzi po ogłoszeniu kolejnej ciąży w towarzystwie i mam po dziurki w nosie lekarzy, za chwilkę usiądę i rozpisze sobie leczenie na własną rękę. Gdybym miała w domu ovitrelle to nie poszłabym do lekarza przez najbliższe 3mce 🙄 mam w domu euthyrox, bromocorn i castagnus, glucophage chyba 3 opakowania, duphaston i progesterone besins. Chyba nie umrę jak se to sama porozpisuje?🤔
 
Cześć! :) może nie będę się zbytnio udzielać ale się przywitam .

Starania o 3 dziecko .
2 dzieci ze mną 2 poronienia

Jestem staraczka od 2019 roku :)
U partnera nasienie w miarę , plemniki spowolnione .

Jestem kilka dni po droznosci - prawy jajnik nie drożny , lewy przeszedł z oporem.
W tym miesiącu owu z prawego czyli nie drożnego jajnika :)

Trzymam kciuki za wszystkie staraczki !

W głowie mi się nie mieściło na początku starań że w 2023 nadal tu będę. :)
Mi się nie mieściło jak zakładałam staraczki 2022, że staraczki 2023 też zakładam.. ciekawe czy 2024 też założę
 
Hej,
Staramy od od stycznia 2020. Ciąż na naszym koncie zero.
Ja mam 30 lat, mąż 33.
Jego wyniki są okej.
We wrześniu 2020 miałam laparo z drożnością. W maju 2022 -histeroskopia.
Mam endometriozę.
Biore euthyrox 75, encorton, acard, inozytol. Od 11 dni ldn - aktualnie jestem na dawce 3mg.
 
reklama
Jestem mocno na krawędzi po ogłoszeniu kolejnej ciąży w towarzystwie i mam po dziurki w nosie lekarzy, za chwilkę usiądę i rozpisze sobie leczenie na własną rękę. Gdybym miała w domu ovitrelle to nie poszłabym do lekarza przez najbliższe 3mce 🙄 mam w domu euthyrox, bromocorn i castagnus, glucophage chyba 3 opakowania, duphaston i progesterone besins. Chyba nie umrę jak se to sama porozpisuje?🤔
Ze zwykłej przyzwoitości muszę napisać, że leki bierze się po konsultacji z lekarzem :D ale... nikt nie może Cię zatrzymać :D
 
Do góry