reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Przywitam się u ja chociaż jadę na spontanie już teraz. O pierwszą ciążę walczyliśmy 5 lat o mamy syna 8l, chcielibyśmy rodzeństwo dla niego i wałka od 2019... W 2020 cp, w sierpniu 2021 udało się zobaczyć upragnione 2 kreski jednak w grudniu na połówkowych wyszło podejrzenie wady serduszka... W maju 2022 poród naturalny , synek żył 12 dni . W lipcu pierwszy okres , ma👍 początku bardzo cisnelam i chciałam jeszcze raz zajść w ciążę , teraz już mniej i nie robię ani testów ani nie mierze temperatury. Jak wyjdzie to wyjdzie , fajnie będzie z wami tu pisać ❤️
 
Cześć dziewczyny kilka słów o mnie. Razem z mężem staramy się o dziecko o 7 lat ja mam 29 lat mąż 33 jestem po 4 stymulacjach i 3 transferach nigdy nie doszło do zagnierzdzenia. Niepłodność jest przez słabe nasienie męża niestety nie udało się go poprawiać A 3 lata temu zdiagnozowano u niego nowotwor więc musieliśmy skorzystać z nasienia dawcy pierwszy transfer byl z masłem męża 2 trzy dniowe zarodki ale niestety się nie udało. Z pierwszej stymulacji tylko tyle uzyskaliśmy zarodków. Później 2 stymulacja z nasieniem męża ale niestety nie uzyskaliśmy żadnych zarodków później 3 stymulacja z nasieniem dawcy uzyskaliśmy 2 ładne blastocysty i były 2 transfery ze wszystkimi leki i tak się nie udało później przez pół roku poprawiałam jakoś komórek pobrali chyba 12 komórek 8 się zaplodnilo 2 przestały się rozwijać 6 doszło do etapu blastocysty zarodki zostały przebadane i mamy 4 zdrowe zarodki. Mam zrobiony test era na cyklu sztucznym coś spore przesunięte okno implantacyjne. Zrobiłam ana2 i 3 i jest okej testy genetyczne też okej nk podwyższone biorę kroplowki z intralipidu do ostatnich transferów miałam też wlew z accofilu domaciczni miałam też nacięcie otoczki i attosiban oraz embroglue teraz lekarz immunolog zlecił poszerzona biopsje endometrium w Krośnie i czekamy na wyniki mają być przed świętami albo zaraz po zrobiłam też krzywa cukrowa i insulinowa nie mam io ale insuli A słabo spada A glukoza jest na górnej granicy. Biorę glukophage. Mam nadzieję że wkoncu nam się uda oczywiście biorę jeszcze suplementy magnez folian d3 i omega 3
Transfer z masłem? 🥰 Ehh te słowniki niedobre :)

Długo bierzesz metformine?
 
33 lata ona i on 😄 Pierwsze starania w 2019, po drodze biochem. W styczniu 2020 mąż zrobił badanie nasienia, wyszło fatalnie, wszystko poniżej normy. Ginekolog odrazu doradziła invitro. Jeszcze w styczniu zaczęłam robić konieczne badania, dokładnie 3tyg później zobaczyłam 2 kreski na teście ciążowym🤩. Syn ma obecnie 2lata.
Drugie starania od pazdziernika 2022. Póki co zaczynam badania od panelu tarczycowego i musimy sprawdzić jak sytuacja z nasieniem.
Trzymam za nas wszystkie kciuki💪✊
 
Karolina, 31 lat i mąż 33 lata.
Staramy się od lutego 2021 o pierwsze dziecko.
Za nami badania ogólne, hormonalne, Krzywe cukrowe i insulinowe, wykryte Hashimoto - dawka Eutyroxu 37,5 mg, drożność jajowodów, monitoring cyklu. Owulacje własne, badania nasienia w normach (morfologia 8%, duża koncentracja, plemniki ruchliwe 65%)
W styczniu w przypadku braku ciąży naturalnej lekarz zaproponował stymulację. Nigdy nie widziałam 2 kresek.
W trakcie 21cs.
 
reklama
Do góry