reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Oj, ja zupełnie tam nie bywam... jakiś link? ;-)
A to wczoraj to nie był finał? Bo ja nie mam TVN, tylko Playera - i to już odcinek finałowy, prawda? Decyzja + miesiąc później?

😁
 
Dużo z nas tam było😅😂
No właśnie czasami widzę różne wątki na stronie głównej forum, i napotoczą się znajome nicki, ale np Ciebie moja droga nie pamiętam z tamtej grupy 🤔 choć przyznam, że byłam aktywna tylko na początku, być może Ty wtedy byłaś mniej aktywna niż na obecnych forach
 
My z mężem tez, chociaż on ma lekko niezdrowy stosunek do ruskich, kiedyś zrobiłam 130sztuk, stary poszedł na rower, zrobił 100km, wrócił i zjadł ponad 70. Nie na jednym posiedzeniu co prawda, przez cały dzień. Od tamtej pory powiedziałam, ze koniec, pier*ole, nie robię, wannę bym zrobiła i wszystko zeżre.
To ja w kwesti ruskich tak mam z moim, pół dnia je robilismy a on większość jednego wieczora zeżarł, nawet te do mrożenia co miały być się nie ostały
 
reklama
Do góry