reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

no co swojej to swoje 😁, uczę się na błędach ale i tak bez porównania niż w sklepach 😂😂. No i czekam znów na pomidorki swoje 😂, bo pomidory ze sklepu a swoje to przecież taka przepaść, zresztą jak większość, ale na pomidorach najbardziej mnie to razi 😂😂😂.
oj to prawda! teściowa ma swoje, przeróżne odmiany i też te takie, które mają np czarny kolor. Różnica w smaku między domowymi a kupnymi to przepaść! Te domowe można jeść praktycznie jak jabłka. A ja akurat jestem fanką pomidorów, więc zwracam uwagę na to🍅🍅🍅🍅🍅
 
reklama
Witajcie,nieśmiało do was dołączam, myślę o następnym dziecku,mam ich 5 w tym jedno dorosłe.Zaczynam się łapać że chciałabym jeszcze jedno mimo iż już posiadam gromadkę.Mam 38 lat i to chyba ostatni dzwonek. 18,14,12,9 i 4 lata wiek moich dzieci.Maz sądzi że już nam starczy,choć często mówi że fajnie mieć malucha.A może czekać już na wnuki? Wczoraj miałam owu a dziś stosunek.nic z tego pewnie nie będzie, niby się nie udawało za pierwszym razem.o najmłodszego synka staraliśmy się rok
 
Witajcie,nieśmiało do was dołączam, myślę o następnym dziecku,mam ich 5 w tym jedno dorosłe.Zaczynam się łapać że chciałabym jeszcze jedno mimo iż już posiadam gromadkę.Mam 38 lat i to chyba ostatni dzwonek. 18,14,12,9 i 4 lata wiek moich dzieci.Maz sądzi że już nam starczy,choć często mówi że fajnie mieć malucha.A może czekać już na wnuki? Wczoraj miałam owu a dziś stosunek.nic z tego pewnie nie będzie, niby się nie udawało za pierwszym razem.o najmłodszego synka staraliśmy się rok
Podziel się 😊
 
reklama
Do góry