reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Nazywa się to dikirogen i jest to jakiś włoski specyfik
 

Załączniki

  • A579B773-2E49-4D1A-83F5-1CAF31610A14.png
    A579B773-2E49-4D1A-83F5-1CAF31610A14.png
    61,4 KB · Wyświetleń: 38
  • EE76709A-5ACD-44FE-A70A-22D974718691.png
    EE76709A-5ACD-44FE-A70A-22D974718691.png
    46,8 KB · Wyświetleń: 47
uwielbiam ruskie 🤤
My z mężem tez, chociaż on ma lekko niezdrowy stosunek do ruskich, kiedyś zrobiłam 130sztuk, stary poszedł na rower, zrobił 100km, wrócił i zjadł ponad 70. Nie na jednym posiedzeniu co prawda, przez cały dzień. Od tamtej pory powiedziałam, ze koniec, pier*ole, nie robię, wannę bym zrobiła i wszystko zeżre.
 
My z mężem tez, chociaż on ma lekko niezdrowy stosunek do ruskich, kiedyś zrobiłam 130sztuk, stary poszedł na rower, zrobił 100km, wrócił i zjadł ponad 70. Nie na jednym posiedzeniu co prawda, przez cały dzień. Od tamtej pory powiedziałam, ze koniec, pier*ole, nie robię, wannę bym zrobiła i wszystko zeżre.
wow niezły jest 😂😂😂, mój to tak uwielbia i zje mega porcje jak robię kluski śląskie z bitkami😂😂
 
reklama
ooo proszę panią! Toż to luksus, swoją wędlinka jest zawsze na propsie, ja póki co się cieszę, że będę miała spiżarke🤣
no co swojej to swoje 😁, uczę się na błędach ale i tak bez porównania niż w sklepach 😂😂. No i czekam znów na pomidorki swoje 😂, bo pomidory ze sklepu a swoje to przecież taka przepaść, zresztą jak większość, ale na pomidorach najbardziej mnie to razi 😂😂😂.
 
Do góry