reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Styropian jesy jakies 300% droższy niż rok temu 😅 więc bym była mocno zaskoczona jakby coś nie zdrożało 😂
Znaczy, wiesz, przeszło mi przez myśl żeby po mału ją wymienić bo była prana dwa razy (psiuś❤️🙄) i juz nie jest taka „świeża” ale jak zobaczyłam tę cenę to szybko sobie ten pomysł z głowy wybiłam 😅
 
reklama
Znaczy, wiesz, przeszło mi przez myśl żeby po mału ją wymienić bo była prana dwa razy (psiuś❤️🙄) i juz nie jest taka „świeża” ale jak zobaczyłam tę cenę to szybko sobie ten pomysł z głowy wybiłam 😅

Doskonale Cię rozumiem 😂
My mamy cały dom do wyremontowania, ale nie tykamy totalnie nic. Bo prowizorki mnie nie interesują, a na porządnie mnie nie stać. Jak rok temu liczyliśmy ile musimy mieć kasy żeby zrobić piętro na zasadzie wymiany drzwi, podłogi i odmalowania wszystkiego na biało to z robotą liczyliśmy okolo 15 tys. Teraz bez 30 nie ma sensu w ogóle zaczynać 🤦‍♀️
 
Ja przez pierwsze dwa lata spałam na materacu na podłodze 😂 bo nie było nas stać na meble do sypialni a nie chcieliśmy brać kredytów, wszystko udało nam się zrobic za gotówkę (ale kosztem pracy na dwa etaty, na szczęście było-minęło), a szafę mieliśmy taką sprzed 60 lat po babci i wszystkie ciuchy waliły mi kulkami na mole 😀😀😀

Patrzyłaś może na ten suplement co wczoraj wrzucalam? Godne to to uwagi? Nie znam się na tym totalnie. Wrzucam jeszcze raz
 
dokładnie tak, wiesz ja mam nerwy jak ludzie mówią a bo po co brali kredyt, ale mieszkać też gdzieś trzeba 🤷‍♀️. Zresztą dom to nawet jak się człowiek wybuduje to wieczna skarbonka. Cieszę się, że z mężem dużo sami sobie zrobimy.
dokładnie, jak to mówią studnia bez dna, ale powoli do przodu i będzie pięknie💪✊
 
Ja przez pierwsze dwa lata spałam na materacu na podłodze 😂 bo nie było nas stać na meble do sypialni a nie chcieliśmy brać kredytów, wszystko udało nam się zrobic za gotówkę (ale kosztem pracy na dwa etaty, na szczęście było-minęło), a szafę mieliśmy taką sprzed 60 lat po babci i wszystkie ciuchy waliły mi kulkami na mole 😀😀😀

Patrzyłaś może na ten suplement co wczoraj wrzucalam? Godne to to uwagi? Nie znam się na tym totalnie. Wrzucam jeszcze raz

Patrzylam, miałam pisać że ten link nie działa 🧐 mam błąd 404
 
Tak, fizycznie czuje się bardzo spoko, gorzej z głową 😒😒😒

Czasem o tym myśle 🙈 ze jakby człowiek pilnie do szpitala trafił to jak dziad pojedzie i sobie wstydu narobi 🙈🤣


Nie zazdroszczę :/ my jesteśmy 3-4 lata po generalnym remoncie, kilka dni temu robiłam porządki w dokumentach (o, to kolejna rzecz którą zrobiłam na l4! 🙆🏻‍♀️), wyrzucałam m.in. stare fv (zawsze bierzemy na sprzęt faktury bo paragony blakną), znalazłam fakturę na sofę i z ciekawości weszłam na Google sprawdzić ile teraz kosztuje i w szoku byłam, ze teraz jest 200zl droższa niż te 3 lata temu 😳

hehe ja też zawsze robię porządki w "papierach" jak mam wolne😀
Ale masz rację z tymi cenami😞 smutna ta nasza rzeczywistość
 
reklama
Do góry