reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Spij, kto Ci zabroni :) kiedy będzie wiadomo czy coś znaleźli?


Tak, ja dzisiaj 4 dzień na zwolnieniu, jeszcze jakieś 17 przede mną a już posprzątałam w szafach, na strychu, wyszorowalam na błysk łazienki i ugotowałam 5 litrow bigosu, jutro chyba się wezmę za pierogi 🙄🙄🙄 albo nie wiem, piwnicę posprzatam może. Boje się, ze 12 dnia położę nowy dach albo pokój dobuduje 😳
o bigos! Dobrze ze przypomniałaś, bo muszę suszone grzyby na coś zużyć🤣
 
reklama
Ja też znam ten ból. Jeszcze w naszym przypadku budowaliśmy dom od zera. Wzięliśmy kredyt na jesieni przed pandemia a w trakcie ceny poszły do góry że nie starczyło na wykończenie piętra. Ale już stwierdziliśmy, że nie dobieramy bo nas rata zeżre...
my budujemy teraz i wyobraź sobie te przebitkę cenową materiałów...🙄
 
współczuję 😪. Ja to jak budowałam się z 8/9 lat temu a patrzę jak teraz to przeraża mnie.
to prawda, ja już nawet nie porównuje ze znajomymi co ile kiedyś kosztowało, bo bym się chyba pochlastała z żalu i bólu dupy🤷‍♀️ 😄 a z drugiej strony to wiesz, nie wiem co będzie za rok, dwa, może być jeszcze gorzej... A człowiek nie młodnieje🤣 więc trochę tak z małżem zaryzykowaliśmy. Ehhhh co ma być to będzie.
 
to prawda, ja już nawet nie porównuje ze znajomymi co ile kiedyś kosztowało, bo bym się chyba pochlastała z żalu i bólu dupy🤷‍♀️ 😄 a z drugiej strony to wiesz, nie wiem co będzie za rok, dwa, może być jeszcze gorzej... A człowiek nie młodnieje🤣 więc trochę tak z małżem zaryzykowaliśmy. Ehhhh co ma być to będzie.
dokładnie tak, wiesz ja mam nerwy jak ludzie mówią a bo po co brali kredyt, ale mieszkać też gdzieś trzeba 🤷‍♀️. Zresztą dom to nawet jak się człowiek wybuduje to wieczna skarbonka. Cieszę się, że z mężem dużo sami sobie zrobimy.
 
Zazdroscze, ze masz na to sile ❤️
Tak, fizycznie czuje się bardzo spoko, gorzej z głową 😒😒😒
w Mikołajki mam się zgłosić. Właśnie powoli robię zakupy, bo okazało się, że połowa rzeczy jakie mam to wstyd wziąć do szpitala 😂
Czasem o tym myśle 🙈 ze jakby człowiek pilnie do szpitala trafił to jak dziad pojedzie i sobie wstydu narobi 🙈🤣

my budujemy teraz i wyobraź sobie te przebitkę cenową materiałów...🙄
Nie zazdroszczę :/ my jesteśmy 3-4 lata po generalnym remoncie, kilka dni temu robiłam porządki w dokumentach (o, to kolejna rzecz którą zrobiłam na l4! 🙆🏻‍♀️), wyrzucałam m.in. stare fv (zawsze bierzemy na sprzęt faktury bo paragony blakną), znalazłam fakturę na sofę i z ciekawości weszłam na Google sprawdzić ile teraz kosztuje i w szoku byłam, ze teraz jest 200zl droższa niż te 3 lata temu 😳
 
Tak, fizycznie czuje się bardzo spoko, gorzej z głową 😒😒😒

Czasem o tym myśle 🙈 ze jakby człowiek pilnie do szpitala trafił to ja dziad pojedzie i sobie wstydu narobi 🙈🤣


Nie zazdroszczę :/ my jesteśmy 3-4 lata po generalnym remoncie, kilka dni temu robiłam porządki w dokumentach (o, to kolejna rzecz którą zrobiłam na l4! 🙆🏻‍♀️), wyrzucałam m.in. stare fv (zawsze bierzemy na sprzęt faktury bo paragony blakną), znalazłam fakturę na sofę i z ciekawości weszłam na Google sprawdzić ile teraz kosztuje i w szoku byłam, ze teraz jest 200zl droższa niż te 3 lata temu 😳

Styropian jesy jakies 300% droższy niż rok temu 😅 więc bym była mocno zaskoczona jakby coś nie zdrożało 😂
 
reklama
Do góry