reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2023

reklama
I tak, myślę że możecie działać nawet codziennie od dzisiaj - albo co 2 dzień, to jest optymalnie.
Dziś zrobiłam ponownie test i chyba jest bardziej wyrazista :) wiec teoretycznie owulacja wychodzi na niedziele , tak ?
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 83
Cześć, witam się, chociaż tak na prawdę jeszcze nie wiem czy już "się staramy". Mam prawie półtoraroczną córeczkę i planowaliśmy zacząć działać ok. marca-kwietnia, ale szczęśliwym zrządzeniem losu druga kreska pojawiła się w grudniu. Niestety radość nie trwała długo bo poroniłam w 12 tc :(
Teraz czekam na okres i wizytę u gina, żeby potwierdzić, kiedy mogłabym znów zajść w ciążę. Chcę zacząć się starać najwcześniej jak to będzie bezpieczne, a bez badania słyszę duży rozstrzał opcji od miesiąca do pół roku. Dodam, że jestem już trochę stara, bo mam 37 lat ;)
 
Dziewczyny jak w środę się dowiedziałam że ciąża się zatrzymała i od środy już niebiore duphastonu i acardu to kiedy mogę się spodziewać oczyszczania??? Dzisiaj sobota a u mnie nic się niedzieje żadnych bóli żadnych krwawień .
 
reklama
Do góry