reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Hej dziewczyny, jestem tutaj nowa, czytam i czytam o testach owulacyjnych. Staramy się z mężem o drugiego dzidziusia 3/4 miesiace i wciąż nic. Ciężko mi trafić w owulacje i zaczęłam teraz robić testy owulacyjne. Nie zabardzo się na nich znam i nie wiem jak je interpretować, możecie mi pomoc? Zaczęłam je robić od 9dc , dzisiaj jest 16 dc , wydzielina się zmieniła bo juz jest taka sliska( dziś pierwszy dzień). Po powrocie z pracy zrobiłam test i o dziwo wyszła ta kreska bardziej widoczna jak wczoraj czy wcześniej ale wciąż nie jestem pewna czy jest taka jaka powinna być. Możecie mi pomoc stwierdzić czy to juz dzisiaj czy jednak jeszcze nie? Bardzo bym chciała trafić na dziewczynkę wiec było by idealnie 2/3. Załączam zdjęcie do podglądu i bardzo proszę o odpowiedz :)

Pozdrawiam ;)
image.jpg
 
Hej dziewczyny, jestem tutaj nowa, czytam i czytam o testach owulacyjnych. Staramy się z mężem o drugiego dzidziusia 3/4 miesiace i wciąż nic. Ciężko mi trafić w owulacje i zaczęłam teraz robić testy owulacyjne. Nie zabardzo się na nich znam i nie wiem jak je interpretować, możecie mi pomoc? Zaczęłam je robić od 9dc , dzisiaj jest 16 dc , wydzielina się zmieniła bo juz jest taka sliska( dziś pierwszy dzień). Po powrocie z pracy zrobiłam test i o dziwo wyszła ta kreska bardziej widoczna jak wczoraj czy wcześniej ale wciąż nie jestem pewna czy jest taka jaka powinna być. Możecie mi pomoc stwierdzić czy to juz dzisiaj czy jednak jeszcze nie? Bardzo bym chciała trafić na dziewczynkę wiec było by idealnie 2/3. Załączam zdjęcie do podglądu i bardzo proszę o odpowiedz :)

Pozdrawiam ;) Zobacz załącznik 1504535
2 kreska musi byc mocniejsza. Wg mnie brakuje jeszcze troszkę- obstawiałabym ze bedzie jutro. Po pozytywnym teście owu przyjmuje się ze owulacja następuje po 24-36h.
 
reklama
Do góry