reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Ja już bym więcej nie robiła na Twoim miejscu bety. Niepotrzebny stres bedziesz przeżywać patrząc na przyrost jeśli ma być dobrze to będzie a te badanie tego nie zmieni można sobie tylko zaszkodzic. ❤ powodzenia na wizycie który to będzie za tydzień tc?
Prawie 7tydzień
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem już mama 3,5 letniego chłopca. Z mężem planujemy dla niego rodzeństwo hmm już praktycznie od roku,ale te starania nie były takie miesiąc w miesiąc. Maz pracuje w delegacji,dużo go nie ma więc sytuacja jest trochę utrudniona. Ale próbujemy. Obecnie jestem w 25dc. Owulacja rzekomo była (pozytywny test owu, bol owulacyjny,sluz) w 19 dc a stosunek dzien przed. Później męża pożegnałam do pracy :). I jestem teraz 6dpo ,czekam na testowanie.
 
Cześć dziewczyny. Jestem już mama 3,5 letniego chłopca. Z mężem planujemy dla niego rodzeństwo hmm już praktycznie od roku,ale te starania nie były takie miesiąc w miesiąc. Maz pracuje w delegacji,dużo go nie ma więc sytuacja jest trochę utrudniona. Ale próbujemy. Obecnie jestem w 25dc. Owulacja rzekomo była (pozytywny test owu, bol owulacyjny,sluz) w 19 dc a stosunek dzien przed. Później męża pożegnałam do pracy :). I jestem teraz 6dpo ,czekam na testowanie.
Zapraszamy na grupę:
 
Dziewczyny a czy używałyście może kiedyś testów ciążowych z krwi? Takich z apteki,co nakluwa się palec i wkrala krew?
 
reklama
Do góry