reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Siema laski staramy się z mężem od pół roku o dziecko i narazie nic oprócz plamień trzy dni różnego koloru miesiąc temu ale później miałam okres.Nie wiem czy iść do ginekologa na jakieś badania czy zaczekać jeszcze z pół roku?
 
Siema laski staramy się z mężem od pół roku o dziecko i narazie nic oprócz plamień trzy dni różnego koloru miesiąc temu ale później miałam okres.Nie wiem czy iść do ginekologa na jakieś badania czy zaczekać jeszcze z pół roku?
Hejka:) pary do 35 lat maja czas ze staraniami rok. Ale rozne lekarze maja rozne opinie. Jedna ginekolog mowila mi przyjsc za pol roku, inna za 3-4 miesiecy zeby nie stracic czasu, jeszcze inna mowila ze mamy czas, tzn rok. Wiec tutaj jak uwazasz za potrzebne. Jak mialas robione wszystkie badania, usg i td i bylo wszystko okay, to mozesz jeszcze poczekac. Ale wiem co czujesz, bo ja tez po 3 nie udanych miesiecach chcialam isc do lekarza i badac wszystko co mozna:))
 
Dziewczyny wtrącę się Wam i zapytam tutaj . Pewnie niejedna bada szyjkę ;) ja od dwóch lat . I tu pytanie -mialyscie kiedyś szyjkę tak otwarta że w sumie wszedłby tam palec łącznie z paznokciem ? Albo i dalej 🥴 Rodziłam naturalnie 4 lata temu , ale tak otwartej nie miałam nigdy. Czy to normalne ?
 
Hejka:) pary do 35 lat maja czas ze staraniami rok. Ale rozne lekarze maja rozne opinie. Jedna ginekolog mowila mi przyjsc za pol roku, inna za 3-4 miesiecy zeby nie stracic czasu, jeszcze inna mowila ze mamy czas, tzn rok. Wiec tutaj jak uwazasz za potrzebne. Jak mialas robione wszystkie badania, usg i td i bylo wszystko okay, to mozesz jeszcze poczekac. Ale wiem co czujesz, bo ja tez po 3 nie udanych miesiecach chcialam isc do lekarza i badac wszystko co mozna:))
Jeszcze nic nie miałam badane no już trzydziestka mi stuknie za rok
 
Jeszcze nic nie miałam badane no już trzydziestka mi stuknie za rok
30 to jeszcze nie 35;) ale jak nie mialas nic badanego to mozesz sie zglosic do lekarza, wystawi skierowania na badania typu FSH, LH, i td, usg, badania tarczycy ewentualnie no i reszta to juz po wywiadzie i tez oczywiscie zalezy od lekaraza, jakie ma podejscie. U mnie na przyklad bylo tak, ze moja ginekolog do ktorej chodzialam od lat przed staraniami nie zlecila mi zadnych badan oprocz tych TORCH infekcji. meza to w ogole nie brala pod uwage 😅 w listopadzie mialam ciaze biochemiczna i wtedy z polecenia sie zwrocilam do reproduktologa i ona byla bardzo zdziwiona ze nie mialam robionych badan typu FSH, LH i td. i tez mowila ze jak sie planuja ciaza to musza sie zbadac 2 osoby w parze. wtedy maz tez zrobil seminogram i wyszla morfologia 3% i zaczal sie suplementowac, wylkuczyl alkohol i po 1,5 miesiacach z 3% poprawilo sie na 13%🙈. wiec to juz jak uwazasz za potrzebne, czy poczekac jeszcze czy juz isc do lekarza:) ja bym na Twoim miejscu zrobilam by chociaz badania podstawowe dla swietego spokoju.
 
Ostatnia edycja:
Ja mam chyba dni płodne według kalendarza jutro powinna być owulacja ale u mnie przy karmieniu piersią nie wiem czy występuje aczkolwiek śluz wskazuje na to że jest możliwość nie mam testów żeby zrobić na potwierdzenie chociaż przy KP mogą być fałszywie dodatnie. A mąż się dziś rozchorował właśnie pisze mi z pracy że źle się czuję i go coś rozbiera więc ten cykl pewnie u nas stracony i próby w tym miesiącu 😞
 
dzieki. Swoją drogą to ciekawy wątek mioonozytol i slaba konfycja skóra.
Pisza o tym w skutkach ubocznych czy coś?
Szczerze to nie pamiętam, ale jak tylko odstawiłam to skóra wróciła do normy. Natomiast teraz jestem zła na siebie dalej okresu brak, ginekolog dopiero w środę. Dzisiaj cały dzień okropny ból podbrzusza.
 
reklama
Dziewczyny wtrącę się Wam i zapytam tutaj . Pewnie niejedna bada szyjkę ;) ja od dwóch lat . I tu pytanie -mialyscie kiedyś szyjkę tak otwarta że w sumie wszedłby tam palec łącznie z paznokciem ? Albo i dalej 🥴 Rodziłam naturalnie 4 lata temu , ale tak otwartej nie miałam nigdy. Czy to normalne ?
Ja tak mam dzisiaj 😳 może okres zaraz się w końcu zacznie. Który dzień cyklu u Ciebie?
 
Do góry