reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
To jak test pozytywny wychodzi to tego dnia nie współżyjesz? Sory wstyd pytać ale ja serio pierwszy raz mam z testami miałam 12 dc wiec wtedy wspolzylismy później 13 dc i 15 dc.
Wierzymy w mit że przed owulacja jest na dziewczynkę a w owulację na chłopca 😁😁😁 jednak jak zaszłam z synem było po pozytywnym owulaku a z córką jak miałam pozytywny w 16 DC to ostatni raz było 15 DC i pyk córka 😁 dlatego teraz jak mam pozytywny owualcyjny to na następny dzień. po po skoku piku jest owulacja 24-36 godzin o ile do niej dojdzie :)
 
Dobra chyba powoli ten pik idzie w górę następne zrobię w 10 DC albo i 11 DC
 

Załączniki

  • IMG20230218204616.jpg
    IMG20230218204616.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 53
  • IMG20230218204548.jpg
    IMG20230218204548.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 54
Wierzymy w mit że przed owulacja jest na dziewczynkę a w owulację na chłopca 😁😁😁 jednak jak zaszłam z synem było po pozytywnym owulaku a z córką jak miałam pozytywny w 16 DC to ostatni raz było 15 DC i pyk córka 😁 dlatego teraz jak mam pozytywny owualcyjny to na następny dzień. po po skoku piku jest owulacja 24-36 godzin o ile do niej dojdzie :)
Ja jestem serio ciemna w te rzeczy 33 lata żyje a dopiero się dowiedziałam😂 ja widzę druga kreskę na testach, skąd będziesz wiedziała, ze to dzień owulacji? Musi być bardzo gruba jak ta testowa kreska?
 
Musi być bardziej widoczna od testowej :) zależy od testów jakie masz np jak miałam wcześniej testy z allegro dobre testy to nigdy nie miałam tak bardzo mocnej jak testowej a jednak w ciąży byłam więc jednak owu była :) jeśli jest pozytywny tzn że może dojść docpwu w ciągu 24-36 h :) pierwsza ciąża? Mogę tu wrzucać testy owulacyjne jak chcesz :) zaraz znajdę stare bo mam zachowane testy z których mam dwa szoguny :)
 
reklama
Musi być bardziej widoczna od testowej :) zależy od testów jakie masz np jak miałam wcześniej testy z allegro dobre testy to nigdy nie miałam tak bardzo mocnej jak testowej a jednak w ciąży byłam więc jednak owu była :) jeśli jest pozytywny tzn że może dojść docpwu w ciągu 24-36 h :) pierwsza ciąża? Mogę tu wrzucać testy owulacyjne jak chcesz :) zaraz znajdę stare bo mam zachowane testy z których mam dwa szoguny :)
Rozumiem☺️ nie nie druga mam 6 letnią córę, ale wtedy nie używałam testu owulacyjnego, w tym miesiącu te clearblue dwa dni wychodziło puste kółeczko a w dzień owulacji uśmiechnięta buzka to w sumie łatwiejsze niż odczytywanie tych kresek czy jasna czy mocna 😝
 
Do góry