reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Odstawiłas witaminę D na kilka dni przed badaniem :>? Bo jeśli nie to mogło fałszywie podnieść wynik.
No nie, bo przecież skoro ją badam to mnie interesuje aktualny poziom we krwi. Badanie robiłam rano, a tabletki biorę zawsze po obiedzie. I po badaniu przestałam suplementować dodatkowo, brałam tylko tyle ile było w femibionie.

To tak jak z badaniem TSH, nikt chyba nie odysawia letroxu na parę dni przed badaniem tsh??? Czy tylko ja nie odstawiam i to jest źle? 🤡
 
reklama
No nie, bo przecież skoro ją badam to mnie interesuje aktualny poziom we krwi. Badanie robiłam rano, a tabletki biorę zawsze po obiedzie. I po badaniu przestałam suplementować dodatkowo, brałam tylko tyle ile było w femibionie.

To tak jak z badaniem TSH, nikt chyba nie odysawia letroxu na parę dni przed badaniem tsh??? Czy tylko ja nie odstawiam i to jest źle? 🤡
Przed badaniami hormonów tarczycy na pewno trzeba odstawić na kilka dni WSZYSTKIE preparaty zawierające biotynę (witamina B7?).

A przed badaniem witaminy D niby jednak trzeba odstawić wit D.
 

Załączniki

  • Screenshot_20230213-122529.png
    Screenshot_20230213-122529.png
    74 KB · Wyświetleń: 65
Przed badaniami hormonów tarczycy na pewno trzeba odstawić na kilka dni WSZYSTKIE preparaty zawierające biotynę (witamina B7?).

A przed badaniem witaminy D niby jednak trzeba odstawić wit D.
o kurcze, czyli mój sobotni super wynik i spektakularny wzrost może nie być taki super jednak ;)
 
Pęcherzyk 23 mm (niby za duży i nie pękl jeszcze)
Progesteron 1,84 (nie wiem po co robiony) a estradiol 244 (byl w czwartek 105)
 
Cześć.
Staram się o 2 ciążę.
Przy pierwszej udało mi się zajść szybko ale też byłam na tym forum teraz wracam bo już nie jest tak pięknie.
Córka w maju będzie miała dwa lata ja ciągle dużo karmie piersią, nie zabezpieczamy się od porodu a ciąży brak.. Miałam dopiero drugą normalną miesiączkę mam nadzieję że owulacja w końcu wróci. Byłam u gina mówi żeby odstawić córkę albo częściej się kochać.. Nie wiem już co mogę jeszcze zrobić..

Wspieram Was abyśmy wszystkie doczekały się jak najszybciej dwóch kresek!
 
Hej dziewczyny:) ja przyjmuje Wit d dekristol w leku 20, tys jednostek 2x w tyg i mam wynik optymalny kiedyś zapytałam się lekarzowi czy brać Wit jak będą mi badania wypadać to śmiało :) jedynie właśnie tarczycowe leki nie brać w dniu badania tzn przed badaniem :)
Używała któraś tych testów?
Cześć.
Staram się o 2 ciążę.
Przy pierwszej udało mi się zajść szybko ale też byłam na tym forum teraz wracam bo już nie jest tak pięknie.
Córka w maju będzie miała dwa lata ja ciągle dużo karmie piersią, nie zabezpieczamy się od porodu a ciąży brak.. Miałam dopiero drugą normalną miesiączkę mam nadzieję że owulacja w końcu wróci. Byłam u gina mówi żeby odstawić córkę albo częściej się kochać.. Nie wiem już co mogę jeszcze zrobić..

Wspieram Was abyśmy wszystkie doczekały się jak najszybciej dwóch kresek!
Powodzenia życzę! I upragnionych II kresek utrzymanych nam życzę.
Jesczze pytanko jak beta mi spadla ostatnio sprawdzana do 6.9 w piątek sobota plamilam niedzielę miałam już mocne krwawienie to liczyć to jako.miesiaczke?
 

Załączniki

  • IMG20230213164949.jpg
    IMG20230213164949.jpg
    2,9 MB · Wyświetleń: 49
Hej dziewczyny:) ja przyjmuje Wit d dekristol w leku 20, tys jednostek 2x w tyg i mam wynik optymalny kiedyś zapytałam się lekarzowi czy brać Wit jak będą mi badania wypadać to śmiało :) jedynie właśnie tarczycowe leki nie brać w dniu badania tzn przed badaniem :)
Używała któraś tych testów?

Powodzenia życzę! I upragnionych II kresek utrzymanych nam życzę.
Jesczze pytanko jak beta mi spadla ostatnio sprawdzana do 6.9 w piątek sobota plamilam niedzielę miałam już mocne krwawienie to liczyć to jako.miesiaczke?
Tak licz jako miesiączkę. Byłaś w ciąży biochemicznej? Ja też przez to przechodziłam za pierwszym razem.
 
reklama
Tak biochemiczna pierwsza beta 19.5 progestero 19.7 druga beta 23.5 prog 14.9 a już trzecia sama beta 6.9
Przykro mi . Ja pierwszy cykl po biochemicznej miałam bezowulacyjny a w kolejnym zaszłam w ciążę. Życzę Ci powodzenia. Piłam też olej z wiesiołka od początku cyklu do owulacji. Muszę chyba z nim spróbować znowu.
 
Do góry