reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

No jest tutaj cały przekrój od hormonów, przez genetykę po trochę immunologii. Za wszystkie te badania zapłaciłam kupę kasy więc jak Ci je zrobią na NFZ od ręki to tylko się cieszyć :-).
Jak zobaczyłam tę listę, to naprawdę buzia mi się uśmiechnęła.

Natomiast na tamtej stronie babeczki już zaczęły nas ostrzegać, że mogą nas nie przyjąć do programu, bo już jedna ciąża była🤦🏻‍♀️. Od poronienia nie minęło 12 miesięcy (tak jakby nieudana ciąża zerowała ilość miesięcy starań).
Uwielbiam takie sytuacje- ucięłam to pisząc, że byliśmy osobiście i dostaliśmy bez problemu termin.
 
reklama
Jestem po badanich i o dziwo są bardzo dobre, jedynie AMH mam podwyższone, lekarki to wcale nie przerazilo takze jestem dobrej mysli :-)
 
Dziewczyny czy wy też tak macie że kilka dni po owulacji takie rozpieranie brzucha I nieraz was kłuje jakby jajnik bo ja tak właśnie mam a pod koniec listopada jak dostałam zastrzyk na pęknięcie to niemiałam takich objawów.
 
Jak zobaczyłam tę listę, to naprawdę buzia mi się uśmiechnęła.

Natomiast na tamtej stronie babeczki już zaczęły nas ostrzegać, że mogą nas nie przyjąć do programu, bo już jedna ciąża była🤦🏻‍♀️. Od poronienia nie minęło 12 miesięcy (tak jakby nieudana ciąża zerowała ilość miesięcy starań).
Uwielbiam takie sytuacje- ucięłam to pisząc, że byliśmy osobiście i dostaliśmy bez problemu termin.
Bo te programy mają czasem dziwne wymagania i jak np już ktoś miał podstawową diagnostykę i część badań to czasem lepiej się nie przyznawać, żeby nie wywalili z programu :p ale skoro już byliście i było ok to przecież już jesteście zapisani
 
Bo te programy mają czasem dziwne wymagania i jak np już ktoś miał podstawową diagnostykę i część badań to czasem lepiej się nie przyznawać, żeby nie wywalili z programu :p ale skoro już byliście i było ok to przecież już jesteście zapisani
Też mam takie przemyślenia, część rzeczy zachowam dla siebie.
Mąż ma zabronione mówić o badaniach nasienia.
No ale…Ja swojego Hashimoto nie mam zamiaru ukrywać.
Uważam, że to ważne- w końcu TSH ładnie mi zeszło, a ciąży brak.
 
Cześć wszystkim. Bardzo długo tu nic nie pisałam, niestety widzę tu znajome nicki 😞 znaczy stety i niestety 😞 Mam do was pytanie. Mam nieregularne cykle zwykle trwają 35 dni - 40 dni. Obecnie to już jakiś cyrk bo jestem w 68 dniu cyklu. W 55 dniu cyklu testy negatywne. Ginekologa mam umówionego dopiero na za miesiąc. Czy boryka się tu któraś z nieregularnymi i dłuższymi cyklami? Czy jak macie tak długie cykle to występuje u was owulacja?
 
Ciekawy post o korelacji między poziomem witaminy D a poronieniami

Mi kiedyś lekarka mówiła, że za mało przyjmujemy witaminy D, że dopiero dawka 8 tys jednostek daje efekty zdrowotne. Nie zaglebiałam się w to dalej, ale ostatnio przeglądając jakieś informacje w necie ktoś mówił podobnie. A wy jakie jednostki wit D przyjmujecie?
 
reklama
Cześć wszystkim. Bardzo długo tu nic nie pisałam, niestety widzę tu znajome nicki 😞 znaczy stety i niestety 😞 Mam do was pytanie. Mam nieregularne cykle zwykle trwają 35 dni - 40 dni. Obecnie to już jakiś cyrk bo jestem w 68 dniu cyklu. W 55 dniu cyklu testy negatywne. Ginekologa mam umówionego dopiero na za miesiąc. Czy boryka się tu któraś z nieregularnymi i dłuższymi cyklami? Czy jak macie tak długie cykle to występuje u was owulacja?
Ja tak miałam. Występowała owulacja i w którymś momencie przychodził okres, ale czasem to było po kilku miesiącach.
Teraz biorę miovelie nac i jak na razie okres przychodzi sam po max 35 dniach
 
Do góry