reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Mi kiedyś lekarka mówiła, że za mało przyjmujemy witaminy D, że dopiero dawka 8 tys jednostek daje efekty zdrowotne. Nie zaglebiałam się w to dalej, ale ostatnio przeglądając jakieś informacje w necie ktoś mówił podobnie. A wy jakie jednostki wit D przyjmujecie?
Ja brałam to, co w witaminach ciążowych i co kilka dni od czapy 2-4k i jak zrobiłam wyniki, to miałam ponad normę, więc odstawiłam te dodatkowe. Nie wiem od czego to zależy 🤷‍♀️ mieszkam w Polsce, więc wiadomo jaka jest teraz pogoda 🤡
 
reklama
Ja tak miałam. Występowała owulacja i w którymś momencie przychodził okres, ale czasem to było po kilku miesiącach.
Teraz biorę miovelie nac i jak na razie okres przychodzi sam po max 35 dniach
Ja przed pierwsza ciąża jakoś na 3 miesiące przed 🤔 przyjmowałam inofem. Wtedy zaszłam w pierwszym cyklu. Natomiast nie mam jakiegoś parcia próbowałam cykl unormować najpierw z inofemem a potem z miovella nac, ale nie wytrwalałam w tym ponieważ szybko zauważyłam pogarszający się stan skóry i zrezygnowałam było to w tamtym roku. Teraz żałuję bo nie oszukujmy się takie długie cykle nie są normalne . Jak trwały jeszcze te max 40 dni to okej ale teraz to już przesada.
 
Ja przed pierwsza ciąża jakoś na 3 miesiące przed 🤔 przyjmowałam inofem. Wtedy zaszłam w pierwszym cyklu. Natomiast nie mam jakiegoś parcia próbowałam cykl unormować najpierw z inofemem a potem z miovella nac, ale nie wytrwalałam w tym ponieważ szybko zauważyłam pogarszający się stan skóry i zrezygnowałam było to w tamtym roku. Teraz żałuję bo nie oszukujmy się takie długie cykle nie są normalne . Jak trwały jeszcze te max 40 dni to okej ale teraz to już przesada.
Kurde. Mówisz pogarszający się stan skóry.... Ja mam od kilku miesięcy pryszcz na pryszczu 🤡 nie pomyślałam, że to może być od Miovelii. Ale wolę syfy i owulację niż czystą buzię bez owulacji 🙃
 
Kurde. Mówisz pogarszający się stan skóry.... Ja mam od kilku miesięcy pryszcz na pryszczu 🤡 nie pomyślałam, że to może być od Miovelii. Ale wolę syfy i owulację niż czystą buzię bez owulacji 🙃
Jak będę musiała to no cóż zdrowie ważniejsze. Chyba będę szukała jakiegoś gin na cito.
 
Ja brałam to, co w witaminach ciążowych i co kilka dni od czapy 2-4k i jak zrobiłam wyniki, to miałam ponad normę, więc odstawiłam te dodatkowe. Nie wiem od czego to zależy 🤷‍♀️ mieszkam w Polsce, więc wiadomo jaka jest teraz pogoda 🤡
Odstawiłas witaminę D na kilka dni przed badaniem :>? Bo jeśli nie to mogło fałszywie podnieść wynik.
 
Kurde. Mówisz pogarszający się stan skóry.... Ja mam od kilku miesięcy pryszcz na pryszczu 🤡 nie pomyślałam, że to może być od Miovelii. Ale wolę syfy i owulację niż czystą buzię bez owulacji 🙃
hej, przyjmujecie po 1 saszetce czy 2 dziennie ?ja mam inofem i 1x
 
reklama
Do góry