reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2023

reklama
Jaką dawkę bierzesz na tarczycę teraz?
Żadnej, aktualnie nie biorę zupełnie nic. W środę mam wizytę u nowej endokrynolożki, mam nadzieję, ze cos zaradzi.

Progesteron i estradiol są ok więc ten pęcherzyk się raczej wchłania i nie jest aktywny.
Ale prolaktyna i tarczyca to nieźle dorzuciły do pieca 😱. Byłaś niewyspana albo coś takiego?

Aromek wydaje mi się, że możesz ale chyba i tak trzeba wyregulować tarczycę zanim się bardziej rozkręci.
Kochana, rzecz w tym, ze byłam wyspana i wypoczęta, niedzielę spędziłam właściwie na kanapie przed tv :) jedynie noc miałam niespokojną ale to przez jakieś głupie sny, ogólnie przespałam całą. Na badanie pojechałam autem i zanim pobrano mi krew to jakieś 20min siedziałam na krześle, wiec wszystko było jak należy.
 
Żadnej, aktualnie nie biorę zupełnie nic. W środę mam wizytę u nowej endokrynolożki, mam nadzieję, ze cos zaradzi.


Kochana, rzecz w tym, ze byłam wyspana i wypoczęta, niedzielę spędziłam właściwie na kanapie przed tv :) jedynie noc miałam niespokojną ale to przez jakieś głupie sny, ogólnie przespałam całą. Na badanie pojechałam autem i zanim pobrano mi krew to jakieś 20min siedziałam na krześle, wiec wszystko było jak należy.
A bierzesz coś na tę prolaktynę? 🧐
 
reklama
Są powiązane ale nie wiem czy aż taki wynik jest tym spowodowany - nie znam się na tym na tyle. Na pewno super, że @hachette ma wizytę u lekarza i za moment wszystkiego się dowie ♥️.
W środę mam endo a w piątek mamy z mężem wizytę w klinice i myśle, ze lekarz tez będzie patrzył na te wyniki. Wybrałam jednych z najbardziej polecanych lekarzy, mam nadzieję, ze się nie zawiodę 🙄
 
Do góry