reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Tak, likopen jest bardzo dobry na nasienie. Lepsze sa nawet takie przetworzone pomidory niż świeże
przeczytalam to mezowi, a on na to, że jeśli chcę to dla mnie może pić sok pomidorowy :oops: OD DWÓCH LAT GO PRÓBUJĘ NAMÓWIĆ DO PICIA SOKU POMIDOROWEGO a wystarczyl jeden komentarz i proszę 😭😍
 
reklama
Dziewczyny a te 6dpo to jest faktycznie szansa na dwie kreski czy to bardziej chwyt marketingowy?
Nie ma szans. Jesli jestes pewna, ze jest 6dpo (np z moni), to nie ma. Ale jesli opierasz sie tylko na kalendarzu czy testach, owu moze sie przesunąć i możesz wcale nie być 6dpo.
 
Jeśli macie wszystkie martwe plemniki w nasieniu to jest duża lipa i raczej suple i sok pomidorowy malo tu pomoga... a czym oni chca w takim razie ta inseminacje robic..? Troszke jakos tego nie rozumiem, ale tez nie musze :D
Pokazesz mi wyniki? Costam wiem o nasieniu.
Na styczniowych tez mamy dziewczyne ktora mieszka w Niemczech :)
Zdawaliśmy sobie sprawę, że przy takich beznadziejnych wynikach suplementy itp. raczej nic nie zdziałają. No ale jak to się mówi, człowiek wiedział, ale się łudził... W każdym razie żadnego cudu u nas nie było. Tzn. nie neguję istnienia cudów, ale widocznie w naszym przypadku są one niemożliwe 😉
 
Dziewczyny, czy któraś testuje w najbliższych dniach? Ja powinnam dostać @ w środę, ale pewnie już jutro zrobię test bo nie wytrzymam 🙈🙈
Ja dziś robiłam betę. 27 dc, cykle ok. 28 dniowe, ale owu miałam 17 dnia w tym cyklu ;p Staramy się prawie 4 lata. Nigdy nie byłam w ciąży. Badania u mnie ok... mąż delikatnie obniżone parametry. W tym miesiącu wyjątkowo się łudzę. A przez ostatnie pół roku "odpuszczałam sobie", czyli zero lekarzy, bez presji na seks w "te dni", jedynie zdrowsze jedzenie (80:20), sport i cieszenia się z życia jakie jest teraz...
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś testuje w najbliższych dniach? Ja powinnam dostać @ w środę, ale pewnie już jutro zrobię test bo nie wytrzymam 🙈🙈
testują, testują, ja odliczam do czwartku aż będę 8dpo i będę mogła zacząć sikać faktycznie z jakąś nadzieja :) ale temat testów jest bardziej poruszany na wątku kresek styczniowych, więc możesz tam wpaść :)
 
Do góry