reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2023

I jak wynik bety? Ja robiłam już wczoraj test, ale po południu no i właściwie sama nie wiem czego oczekiwałam. Oczywiście negatyw ;) U mnie niby test owu wykrył owulację w 15dc (teraz jest 25, a cykle mam 26-27 dniowe) aczkolwiek ja dopiero jakieś 4 czy 5 dni temu zauważyłam zwiększoną ilość śluzu wyglądającego jak płodny. Skorzystaliśmy z mężem z tego i zobaczymy, może ten cykl będzie szczęśliwy :)
Jeszcze nie ma wyników, ale boli mnie brzuch na okres i mam dola (w PMS mam zawsze zjazd humoru), wiec wieczorem tylko się powiększy. Chociaż asekuracyjnie nie piłam na wyjściu z pracy :D
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś testuje w najbliższych dniach? Ja powinnam dostać @ w środę, ale pewnie już jutro zrobię test bo nie wytrzymam 🙈🙈
Ja dzisiaj 11 dni po pozytywnym owulaku plus potwierdzona na monitoringu, piękny śluz, nawet kropla krwi w dniu owulacji co jest dobrym objawem, dieta od dwóch miesięcy, suple iiiii co i g*wno, test ciążowy biel wizira, co za życie xd trzymam kciuki za Was 🤞☺️
 
Ja dzisiaj 11 dni po pozytywnym owulaku plus potwierdzona na monitoringu, piękny śluz, nawet kropla krwi w dniu owulacji co jest dobrym objawem, dieta od dwóch miesięcy, suple iiiii co i g*wno, test ciążowy biel wizira, co za życie xd trzymam kciuki za Was 🤞☺️
No niestety taki już nasz los, wszystko pięknie, w człowieku kiełkuje nadzieja i kop w twarz 😒 ech
 
0B26D1FD-F13B-4CCA-8CF1-1C5B59E7AEB0.jpeg
 
reklama
Do góry