reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
mi ostatnio teściowa wysłała jakiś kontakt do lekarza, który dostała od znajomej, widząc moją minę dodała szybko „wiesz, ja jej oczywiście nie mówiłam o waszej sytuacji, tak po prostu z rozmowy wynikło” 👿 moja rodzina jest dyskretna ale u męża jesteśmy jedynymi zmagającymi się z niepłodnością i mam wrażenie, ze traktują nas jak jakieś osobliwości, białe kruki, najchętniej to by nas zamknęli w klatce i poogladali sobie nasze zmagania jak w reality show. Takie fajne zjawisko do omówienia przy kawce z koleżanką - Bożenko, co to teraz z tymi młodymi się porobiło, proszę ja ciebie, wyobraź sobie, ze te moje to dzieci nie mogą mieć..
A to z tego samego powodu ja już nie mówię nic na głos o ivf na bieżąco, bo nie chce stanowić rodzinnej atrakcji ;-)
 
U nas na szczeście w rodzinie w ogóle nikt o tym nie mówi, nikt o to nie pyta. Jak sama coś powiem to posłuchają, spytają jakie plany ale raczej nikt rad nie daje
 
Imiona wybrane od 4 lat jak już pierwsze poczęte miało być rodzone😂 a 500- to nie wiem, może ze starym zaszalejemy i kupimy Masło nie z promki
W biedrze jak kupisz 3 to płacisz -36%
imię wybrane tylko dla dziewczynki xD 500-? to jeszcze muszę dopłacić do dzieciaka? :D
A myślisz, ze ktoś Ci da więcej niż wydasz na ten rewelacyjny program? 😆
A to z tego samego powodu ja już nie mówię nic na głos o ivf na bieżąco, bo nie chce stanowić rodzinnej atrakcji ;-)
Brakuje tylko owinąć się lampkami choinkowymi i skakać z nogi na nogę w rytm rodzinnego klaskania
Will Ferrell Elf GIF by filmeditor
 
myślę, że to na 100%. No ale też nie zabronię ludziom rozmwiać i wymieniać się opiniami, bez przesady.
Do kolegi z pracy kiedyś zadzwoniła ciocia. Siedział obok mnie w pokoju więc siłą rzeczy widziałam całą reakcję i słyszałam rozmowę. No i zaczęła go pocieszać, że jeszcze kiedyś będzie mógł mieć dzieci - okazało się, że jego matka w swojej wielkiej tajnej rozpaczy, że nigdy nie doczeka wnuków, pożaliła się połowie rodziny. I ciocia emerytka ją w ten sposób zdekonspirowała, bo wszyscy inni zachowali te informacje dla siebie.

Mieliśmy takie: 😱
A kolega czerwony był z wściekłości jeszcze przez godzinę.
 
Ostatnia edycja:
Do kolegi z pracy kiedyś zadzwoniła ciocia. Siedział obok mnie w pokoju więc siłą rzeczy widziałam całą reakcję i słyszałam rozmowę. No i zaczęła go pocieszać, że jeszcze kiedyś będzie mógł mieć dzieci - okazało się, że jego matka w swojej wielkiej tajnej rozpaczy, że nigdy nie doczeka wnuków, pożaliła się połowie rodziny. I ciocia emerytka ją w ten sposób zdekonspirowała, bo wszyscy inni zachowali te informacje dla siebie.

Mieliśmy takie: 😱
A kolega rok czerwony był z wściekłości jeszcze przez godzinę.
ja wiem, że np rodzinie moja Mama powiedziała o tym, ze nie możemy mieć dzieci, ale jestem jej wdzięczna, bo dzięki temu nie dostałam nigdy zadnego pytania ani komentarza. I nie musze się denerwować.
No tylko ja mam podejście, ze mówię o tym otwarcie, jak ktoś chce to zachowac dla siebie to nie dziwię, ze się wkurzył..
 
reklama
Do góry