reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

Dziewczyny a ja siedzę już od zeszłej środy na L4 na anginę. I czuję się dalej jak kupa. Nie mogę się pozbierać. Czekam na okres, który planowo ma być dzisiaj, jeszcze mnie nie zaszczycił. Czuje się taka zmięta że MASAKRA.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No już nie mówiąc o tym, że nie wiem na czym polegał Ani problem - może dostała raz Clostybegyt i już jest w ciąży ;-). To ja jestem far far away, Ania mi nie pomoże ;-).
no właśnie o tym gadam - przyczyn braku ciąży może być milion,a człowie myśli, że jak sąsiadki córka nie zaszła 2 miesiace i w 3 zaszła to ma antidotum na problemy z płodnością...
Nie wiem, czemu mnie to tak wkurza, może po prostu brak pojęcia ludzi na ten temat. Mimo, że to dobrze, że nie mają pojęcia na ten temat. No poza tym ja mam alergie jak ktoś wypowiada opnie i daje rady nieproszony.
 
no właśnie o tym gadam - przyczyn braku ciąży może być milion,a człowie myśli, że jak sąsiadki córka nie zaszła 2 miesiace i w 3 zaszła to ma antidotum na problemy z płodnością...
Nie wiem, czemu mnie to tak wkurza, może po prostu brak pojęcia ludzi na ten temat. Mimo, że to dobrze, że nie mają pojęcia na ten temat. No poza tym ja mam alergie jak ktoś wypowiada opnie i daje rady nieproszony.
No ale wiesz, jeszcze jakby mi sama Ania zaproponowała, że się podzieli doświadczeniem to bym tego wysłuchała przez grzeczność. A w takiej sytuacji, to uważam że byłoby zajebiście niegrzeczne wypytywać o coś takiego :D.

Ja już słuchałam tak typu: mojej żonie wycięli torbiel i zaszła to też musisz sobie wyciąć i się uda.

Tłumaczyłam, że do tego trzeba mieć jakąś torbiel xD.

Teraz jestem na etapie, że mam ochotę odpowiadać: ić stond - jak słyszę takie rzeczy :p.

I lekarza powinnam zmienić, bo wiadomo że tylko w Warszawie się na tym znają. Kogoś tam córce dobry ginekolog prowadził ciążę w Warszawie, dadzą mi numer telefonu.

Mówię, że nie dziękuję.

ALE JAK TO? TO CHCESZ ZAJŚĆ W CIĄŻĘ CZY NIE?!
 
No ale wiesz, jeszcze jakby mi sama Ania zaproponowała, że się podzieli doświadczeniem to bym tego wysłuchała przez grzeczność. A w takiej sytuacji, to uważam że byłoby zajebiście niegrzeczne wypytywać o coś takiego :D.

Ja już słuchałam tak typu: mojej żonie wycięli torbiel i zaszła to też musisz sobie wyciąć i się uda.

Tłumaczyłam, że do tego trzeba mieć jakąś torbiel xD.

Teraz jestem na etapie, że mam ochotę odpowiadać: ić stond - jak słyszę takie rzeczy :p.

I lekarza powinnam zmienić, bo wiadomo że tylko w Warszawie się na tym znają. Kogoś tam córce dobry ginekolog prowadził ciążę w Warszawie, dadzą mi numer telefonu.

Mówię, że nie dziękuję.

ALE JAK TO? TO CHCESZ ZAJŚĆ W CIĄŻĘ CZY NIE?!
weź bo ja się denerwuję, a jestem już 2+3, I boje się o zdrowie dzidziusia
 
No albo polecenia lekarzy. Bo Zosia czy inna Basia miala problem i ten lekarz jej pomógł. Jakby kazdy lekarz byl od tego samgeo i kazdy człowiek mial ten sam problem
mi ostatnio teściowa wysłała jakiś kontakt do lekarza, który dostała od znajomej, widząc moją minę dodała szybko „wiesz, ja jej oczywiście nie mówiłam o waszej sytuacji, tak po prostu z rozmowy wynikło” 👿 moja rodzina jest dyskretna ale u męża jesteśmy jedynymi zmagającymi się z niepłodnością i mam wrażenie, ze traktują nas jak jakieś osobliwości, białe kruki, najchętniej to by nas zamknęli w klatce i poogladali sobie nasze zmagania jak w reality show. Takie fajne zjawisko do omówienia przy kawce z koleżanką - Bożenko, co to teraz z tymi młodymi się porobiło, proszę ja ciebie, wyobraź sobie, ze te moje to dzieci nie mogą mieć..
 
reklama
Do góry