reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2023

reklama
Ja dla odmiany wciąż czekam na owulacje... Liczyłam ze dziś zobaczę już pik na teście owu, ale nawet ten z pierwszego moczu daleko ma do pozytywu 🤬
 
jak przez 2,5 roku nie zaskoczyło nawet 1 osrany raz, to już ciężko uwierzyć :D
E tam, ja nasikalam na test, bo się podejrzanie czuję cały weekend więc jakaś tam lampka w głowie mi się zapaliła :p. Nie zdziwił mnie biały wynik ale przez chwilę przynajmniej rozważałam możliwość "co jeśli" :p.
 
E tam, ja nasikalam na test, bo się podejrzanie czuję cały weekend więc jakaś tam lampka w głowie mi się zapaliła :p. Nie zdziwił mnie biały wynik ale przez chwilę przynajmniej rozważałam możliwość "co jeśli" :p.
jest tam w głowie taka lampka "co jeśli" ale sukcesywanie gaszona przez te lata zawodu
 
jest tam w głowie taka lampka "co jeśli" ale sukcesywanie gaszona przez te lata zawodu
Dokładnie tak.

Ale tyle się naczytałam historii "zaszłam w naturalną ciążę przed transferem", że nie powiem, że tak zupełnie na to nie liczyłam ;-). Bo jakby nie było większego stanu wyjebongo nie da się osiągnąć jak już leki kupione i człowiek czeka na okres. To jest to mityczne odpuszczenie :p. I co? Nie działa :p.
 
reklama
Do góry