reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Śniło mi się dzisiaj, że musiałam robić zastrzyki z heparyny a potem, że miałam bliźniaki. W miedzy czasie w tym śnie z jakiegoś powodu strasznie płakałam. Ale potem mialam te bliźniaki ze sobą w pracy a pracowałam w salonie z materacami i klienci przychodzili a na tych materacach takie małe zawiniątka😂 W miedzy czasie okazało się ze ktoś mi zniszczył moje nowe granitowe patelnie i było na nich widać warstwę tynku.
Dużo się dzieje w mojej głowie 😂
Miłego tygodnia dziewczyny ;)
Mi się śniła moja była/niedoszła miłość, skomplikowana relacja. Niestety zmarł on nagle w wypadku kilka lat temu, ale właśnie w maju! I tak jak zwykle o tym nie myślę, tak w tym maju często mi się pojawia w głowie,nawet przez sen. Dziwne to wszystko.
Czytasz mi w myślach! Ja się tez nad tym zastanawiałam, co ktoś ma w głowie, ze nasta i nie posprząta tego po sobie… ja potem wchodzę i mnie odrzuca.. wychodzę. Ale mama mi odpowiadała, ze nich tez tak jest, ale maja tylko jedna toaletę dla kobiet, jak wejdzie i takie coś zastanie to nie musi to ogarnąć, bo jak wyjdzie i ktoś wejdzie po niej to będzie, ze to ona.
Ale już pare opinii słyszałam, ze w męskiej jest znacznie czyściej 🤷‍♀️
Strasznie mnie to obrzydza! Też tego nie ogarniam jak w publicznym kiblu można po sobie takie coś zostawić, a jakby ktoś wszedł zaraz po Tobie, to będzie wiedział czyją to sprawka. Ja pracuje głównie z mężczyznami, mamy zamykany, prywatny kibelek i można się poczuć komfortowo :D No i faceci z kulturą, posprzątane, chyba tylko raz zastałam osrany kibel...
no ja na studiach pracowałam w KFC i kiedyś trafiłam na tak osrany kibel, jakby ktoś tą kupę przez wiatrak przepuścił. Wszystko ściany, podłoga... masakra.
A mój mąż kiedyś pracował w Decathlonie i ktoś w bucie zostawił zużytego kondoma.
Albo jakaś matka pozwoliłą dziecku zrobić kupę w przebieralni...
Co Ty wogóle do mnie mówisz!!! 😂🙊🙈😂 Nie wierzę że ludzie są takimi świniami 🐽... I wogóle... Jaaaaak? Fuuuuu 🤢🤮
 
reklama
Mi się śniła moja była/niedoszła miłość, skomplikowana relacja. Niestety zmarł on nagle w wypadku kilka lat temu, ale właśnie w maju! I tak jak zwykle o tym nie myślę, tak w tym maju często mi się pojawia w głowie,nawet przez sen. Dziwne to wszystko.

Strasznie mnie to obrzydza! Też tego nie ogarniam jak w publicznym kiblu można po sobie takie coś zostawić, a jakby ktoś wszedł zaraz po Tobie, to będzie wiedział czyją to sprawka. Ja pracuje głównie z mężczyznami, mamy zamykany, prywatny kibelek i można się poczuć komfortowo :D No i faceci z kulturą, posprzątane, chyba tylko raz zastałam osrany kibel...

Co Ty wogóle do mnie mówisz!!! 😂🙊🙈😂 Nie wierzę że ludzie są takimi świniami 🐽... I wogóle... Jaaaaak? Fuuuuu 🤢🤮
Ja to się zastanawiam co Panie, które sprzątają sobie o nas myślą, jak widzą takie coś.. potem nas mijają w pracy Np. Na korytarzu i się zastanawiają która to taka syfiara
 
Problem w tym, że ja nic nie czuję, w tej kwestii intuicja milczy. Nie wyobrażam sobie siebie ani jako bezpłodną, ani jako ciężarną. Te pół roku starań to też takie ,,na dwoje babka wróżyła''. Możecie się śmiać, ale gdyby ktoś mi polecił sprawdzoną wróżkę, ale taką naprawdę sprawdzoną, to bym się chyba ustawiała w kolejce.
Ja dzwonię do wróżki ale temu żeby uspokoić się przy różnych stresujących sytuacjach. Co do ciąży to po wyjeździe w czerwcu będę 🙈 więc daj mi trochę czasu a powiem czy sprawdziło się. Ogólnie to jade w weekend do Łupawska nad jezioro w lesie, stary z rodzicami ma tam działkę no i zaczną sie dni płodne patrząc po apce więc mam wielką nadzieję że łono natury trochę pomoże 😈
Heloł! Mnie coś zaczyna rozbierać, bo zaczyna mnie gardło boleć i mam suchość w ustach 😒 Pozostało tylko czekać na testowanie i mam nadzieje, że choróbsko się nie rozwinie 😝 Dzisiaj przychodzi majster ostatni raz, będzie szlifował gładź i kończy robotę - potem wjeżdżamy my z malowankiem i panelami 💪
Mnie to czeka w sierpniu i już nie mogę sie doczekać w tym tygodniu wchodzimy na mieszkanie żeby pomierzyć i już zacząć zamawiać
 
Hej. Mialam miec owu wg kalendarzyka wczoraj a tu testy dupa... niby juz jest blisko ale jeszcze nadal nie to, nie wiem co sie dzieje. Najgorsze ze wczoraj zużyłam moje ostatnie testy i chyba musze lecieć po pracy kupic jakiekolwiek...
 

Załączniki

  • Screenshot_20220523-102953_Premom.jpg
    Screenshot_20220523-102953_Premom.jpg
    357,9 KB · Wyświetleń: 51
Chciałam się pochwalić, ze wczoraj znów jeździłam, ale niestety nie napotkały mnie żadne trudności, nawet rower do wyprzedzenia. No trudno, zawsze jakaś praktyka :D
Zaczęliśmy powoli ze starym przeglądać auta, żeby kiedyś coś mi kupić i zajarałam się :D
 
Powiem Wam, że ja też się dziwię, jak ktoś może osrać kibel, spojrzeć na to i pomyśleć "nie no w sumie git" xD
i nie wiem jakie pobudki kierują takimi ludźmi

W czasie pandemii w ramach oszczędności jako recepcjonistki musiałyśmy sprzątać pokoje i się naoglądałam osranych kibli. 🤢 Zauważyłam zależność - im bardziej eleganccy goście typu och i ach, tym kibel bardziej osrany 🙃
 
reklama
Uwaga ! W czwartek miałam pik. Dziś właśnie przed chwila zrobiło mi się tak niedobrze.. ale to tak, ze zastanawiam się czy nie zwymiotuje zaraz w pracy na środku pokoju. I zaznaczam NIGDY TAK nie miałam. W dodatku mam jakieś KŁUCIA.
Ciąża jak nic🤣
 
Do góry