reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
A jeszcze wam powiem, ze pracowałam kiedyś w sieciówce, wiadomo damska cześć osobno męska osobno na dwóch piętrach. NIKT nie robił takiego bajzlu i rozpizdzielu jak baby. No nikt. Nawet na męskim jak przyszła kobieta to zrobiła bajzel. Do tego stopnia, ze jak jakiś mebel im nie pasował to go poprzesuwaly 🤦‍♀️
jezu, ludzie to bezwstydne, durne istoty czasem
 
A najgorsze są te madki, co to uważają, że ich bąbelek może wszystko i uczą dzieci od małego takich świństw, jak szczanie czy sranie gdzie popadnie. Nie mówię tu u siusiu pod krzaczkiem czy drzewkiem na spacerze, bo wiadomo, że różnie z dziećmi, no ale jak nasra na chodniku to sprzątnij to babo durna. Albo kupa w tej przebieralni, no matko, nie mam slow na to. A potem wyrasta dziecko na takiego postaka i prosiaka
 
A najgorsze są te madki, co to uważają, że ich bąbelek może wszystko i uczą dzieci od małego takich świństw, jak szczanie czy sranie gdzie popadnie. Nie mówię tu u siusiu pod krzaczkiem czy drzewkiem na spacerze, bo wiadomo, że różnie z dziećmi, no ale jak nasra na chodniku to sprzątnij to babo durna. Albo kupa w tej przebieralni, no matko, nie mam slow na to. A potem wyrasta dziecko na takiego postaka i prosiaka
Mnie rownie mocno do szału doprowadzają ludzie niezbierający kup po psie. A potem opinia po wszystkich bo się woreczka nie chce zabrać
 
A najgorsze są te madki, co to uważają, że ich bąbelek może wszystko i uczą dzieci od małego takich świństw, jak szczanie czy sranie gdzie popadnie. Nie mówię tu u siusiu pod krzaczkiem czy drzewkiem na spacerze, bo wiadomo, że różnie z dziećmi, no ale jak nasra na chodniku to sprzątnij to babo durna. Albo kupa w tej przebieralni, no matko, nie mam slow na to. A potem wyrasta dziecko na takiego postaka i prosiaka
no a najgorsze jest to, ze przez takie madki potem jest stereotyp i normalna matka z dzieckiem też jest postrzegana przez taki pryzmat...
 
Cześć dziewczyny
Powiedzcie mi proszę, na jakiej postawie stwierdzacie czy cykl był bezowulacyjny? Zakładam, że owulaki są średnio wiarygodne, badanie progesteronu u mnie odpada bo mam przepisaną luteinę, zostaje tylko chodzenie na monitor co miesiąc?
 
Cześć dziewczyny
Powiedzcie mi proszę, na jakiej postawie stwierdzacie czy cykl był bezowulacyjny? Zakładam, że owulaki są średnio wiarygodne, badanie progesteronu u mnie odpada bo mam przepisaną luteinę, zostaje tylko chodzenie na monitor co miesiąc?
no chyba niestety tak. Jeszcze z tego co wiem temperatura może dużo powiedzieć i jest wiarygodna, ale to dziewczyny mierzące muszą się wypowiedzieć :)
 
reklama
Do góry