reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Chciałam się pochwalić, ze wczoraj znów jeździłam, ale niestety nie napotkały mnie żadne trudności, nawet rower do wyprzedzenia. No trudno, zawsze jakaś praktyka :D
Zaczęliśmy powoli ze starym przeglądać auta, żeby kiedyś coś mi kupić i zajarałam się :D
To ja dodam ze przedwczoraj pierwszy raz sama zatankowałam, czyt. pojechalam na stacje i poprosiłam pana z obsługi żeby mi nalał 🤣🤣 chyba zachowam paragon na pamiątkę XD
 
To ja dodam ze przedwczoraj pierwszy raz sama zatankowałam, czyt. pojechalam na stacje i poprosiłam pana z obsługi żeby mi nalał 🤣🤣 chyba zachowam paragon na pamiątkę XD
No ja już zapowiedziałam staremu, ze musi mnie nauczyć tankować i myć na myjni auto :D
Ale teraz bedziemy się skupiać na parkowaniu i zadaniu typu: stoisz tu, wykręć tak, zeby stanąć 20 cm obok :D
 
No ja już zapowiedziałam staremu, ze musi mnie nauczyć tankować i myć na myjni auto :D
Ale teraz bedziemy się skupiać na parkowaniu i zadaniu typu: stoisz tu, wykręć tak, zeby stanąć 20 cm obok :D
Ostatnio zostawiłam auto przed zakładem pracy pod drzewem. To był błąd... Chyba mi jakiś bocian narobił 🙈 musiałam zaraz zapierdzielać na myjkę, bo nic nie widziałam. Uwielbiam myć samochod na myjce, tylko w środku sprzątać nie lubię xD
 
No ja już zapowiedziałam staremu, ze musi mnie nauczyć tankować i myć na myjni auto :D
Ale teraz bedziemy się skupiać na parkowaniu i zadaniu typu: stoisz tu, wykręć tak, zeby stanąć 20 cm obok :D
No właśnie ja wczesniej bylam na etapie ze nie pojade na stacje bo za wąsko i ciezko wyjechać itp. Więc stary juz dał mi spokój... ale zapomniał mi zatankować jak był, doszło mi kilka nieplanowanych wyjazdow + klima prawie na maxa i nie było wyjścia 🤣
 
reklama
No właśnie ja wczesniej bylam na etapie ze nie pojade na stacje bo za wąsko i ciezko wyjechać itp. Więc stary juz dał mi spokój... ale zapomniał mi zatankować jak był, doszło mi kilka nieplanowanych wyjazdow + klima prawie na maxa i nie było wyjścia 🤣
no i wtedy właśnie człowiek naprawdę zdobywa skilla. Jak musi poradzić sobie sam, bez pomocy. Jak ja z tym łańcuchem :D
 
Do góry