reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
No właśnie ja wczesniej bylam na etapie ze nie pojade na stacje bo za wąsko i ciezko wyjechać itp. Więc stary juz dał mi spokój... ale zapomniał mi zatankować jak był, doszło mi kilka nieplanowanych wyjazdow + klima prawie na maxa i nie było wyjścia 🤣
Ja nie mam problemu z tankowaniem, ale najgorzej jak mam kogoś auto i jeszcze nim nie jechałam i nie wiem jak się otwiera wlew🤣
Ogólnie to mogę tankować nie lubię płacić
 
Wiem, ze to jelituwka. Ale moja psiapsi zaszła w cionsz w następnym miesiącu po lejitowce!
A co powiesz koleżanko na to, że jestem po poronieniu okres spuznia mi się 4 dni licząc że mam 30dniowe cykle. Zrobiłam test i jest biały i nie mam rzadnych objawow ale nikt nie ma na pocztaku. Na okres się nie zapowiada, bo nie mam plamień i brzóch mnie nie boli. Testy po prostu kłamią ja tak miałam
 
A co powiesz koleżanko na to, że jestem po poronieniu okres spuznia mi się 4 dni licząc że mam 30dniowe cykle. Zrobiłam test i jest biały i nie mam rzadnych objawow ale nikt nie ma na pocztaku. Na okres się nie zapowiada, bo nie mam plamień i brzóch mnie nie boli. Testy po prostu kłamią ja tak miałam
Nie jestem twojo kolerzanka!

Współczuje poronienia, ale nie wtrącaj się bo nikt cię o to nie prosił. Na tym forum to wszystkie takie mondre nagle! Idę z tond!!! Wiedziałam, żeby nie zakładać tu kąta!
 
reklama
Do góry