reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Powiem tak, pamiętam jak mama mi mówiła że po 30 i ciążach wszystko z figurą się zmienia 😀 I fakt, ciesz się do tej 30,masz jeszcze trochę czasu, u mnie kom o przekroczenie 30,stres i pandemia dołożyły parę kilo, a kilkanaście lat ważyłam prawie ciągle 52kg :p Teraz zrobiłam się rozlazła i ciężko mi wrócić do treningów jak kiedyś, które uwielbiałam...
Mi też w ciąży odrazu brzuch wydęło, bałam się że skoro tak jest na początku i mi tak niekomfortowo było to co będzie później 🙄 No nie musiałam się póki co przekonać. A aż wygooglałam zdj Rihanny... 😶 Jejku, przeraża mnie to z lekka 😛
Ja tam mogę być 3 razy taka jak ona, byle donosić! 🙈
 
reklama
Hahahahahha możemy coś zamieszać ale jak będziesz w ciąży to nie wypada 🤷🏽‍♀️

Ja to myslalam ze jestes taką krągłą szatynką 😁

No to plan jest 😁

Dziś leje ale blizej lata polecam 😁

Ja robię sama tak średnio co 2 - 3 tyg chyba że mi się nie chce to wtedy robie przerwę. Robie hybrydy, mam lampę i lakiery itp ale robie tylko sobie
Ja nie umiem zwykłym lakierem XD
 
Ja tam mogę być 3 razy taka jak ona, byle donosić! 🙈
No wiem, to oczywiste! Pamiętam jak rok temu straciłam ciążę, a zaraz jakieś 2mce później okazało się że szwagierka jest niespodziewanie w ciąży, i największym jej zmartwieniem było że bała się że będzie mieć rozstępy!!! Myślałam że ją walnę w czachę, bo ja sama cierpiałam a ona takie pierdoły gadała i myślałam sobie: kobieto chyba nie wiesz co mówisz i módl się żeby było wszystko dobrze do końca, a nie... i marzyłam mieć takie zmartwienia 🙄 Później ona sama miała ogromne problemy z ciążą i myślę że żałowała swoich słów.
 
@Moonstone @pluto_nova , będzie działane:) było też działane w środę i czwartek, a wczoraj się nie udało, bo podrażniłam sobie oko soczewkami na tyle, że musiałam w nocy okłady robić z herbaty i wzięłam nawet tabletke przeciwbólową. Nigdy czegoś takiego nie miałam... no więc, seksy odeszły na dalszy plan. Dlatego sie przejmowałam, czy jak będziemy działać dziś, to jest jeszcze szansa czy z powodu wczorajszej abstynencji wszystko przepadło.
Dziś z okiem na szczęście lepiej.
Oj znam te problemy z soczewkami, moja największą zmora sa paprochy z szalikow, swetrow itp. Ciagle cos w oku, oszalec idzie🤣
 
Chyba psychika mi wraca do normy. Czuję swego rodzaju ekscytacje jak sobie myślę znowu o staraniach, czekaniu na testowanie, czy będą kreski czy nie będą. Jakas taka adrenalina we mnie buzuje, może to hormony szaleja. Jak się dowiedziałam o ciąży to tak jakoś brakowało mi czegoś, czułam jakby coś się skończyło, nie wiem jak to ująć. Brakowało mi tego przeżywania z Wami. To jest jakieś dziwne 😂
 
Chyba psychika mi wraca do normy. Czuję swego rodzaju ekscytacje jak sobie myślę znowu o staraniach, czekaniu na testowanie, czy będą kreski czy nie będą. Jakas taka adrenalina we mnie buzuje, może to hormony szaleja. Jak się dowiedziałam o ciąży to tak jakoś brakowało mi czegoś, czułam jakby coś się skończyło, nie wiem jak to ująć. Brakowało mi tego przeżywania z Wami. To jest jakieś dziwne 😂
ja to rozumiem, teraz jestem jakoś po owulacji i pomyślałam, ze smutno mi, ze teraz się nie ekscytuję i nie czekam na testowanie xD
 
reklama
Do góry