reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Myślałam że trochę posiedzę i poczekam w tym sexroomie, ale zrobiłam dziś test owu żeby się przekonać czy faktycznie będzie dłuższe czekanie a tu zonk, zapowiada się że będzie o czasie, podczas gdy poprzedni cykl był 12 dni dłuższy :O Rok temu po zabiegu był dłuższy o tydzień i co cykl skracał się o 1-2 dni, więc myślałam że teraz też tak będzie 😀 Wiem że to jeszcze nie peak, ale spodziewałam się totalnego bladziocha, śluzu brak 🙂 Niby 2 dni temu coś mnie tam w jajnikach bolało, mam nadzieję że nie jest po ptokach, bo to dopiero byłby zaskok 😐
A pamiętam jak gdzieś dziewczyny pisały że nie widzą w sklepie play apki premom. Mi na tablecie pokazuje że wymagana aktualizacja, po czym tej aplikacji nie znajduje :O Początkowo korzystałam tylko na tablecie, teraz na tel i mam wrażenie że nie wszystko mi się "przeniosło" na tel, chciałam to zrobić, a tu się nie da :O Nie wiem o co chodzi, na tel działa normalnie.
Ja też właśnie próbowałam ją pobrać na telefon i czasu zmarnowałam a i tak nijak jej nie znalazłam. Fajna opcja z tymi zdjęciami testów.
 
reklama
Tak dokładnie! Stawiałam na taki mysi blond 😂 Każda z was wygląda inaczej niż sobie wyobrażałam 😀 Też nie mam nigdy zrobionych paznokci, bo nienawidzę ściągania hybrydy, w malowanie sama jestem beznadziejna więc już lepiej jak nie mam wogóle niż umalowane przez siebie 😂 zresztą w pracy też nie powinnam mieć umalowanych i wcale mi to nie przeszkadza.
Ja jak widzę paznokcie niektórych koleżanek to tez bym chciała, ale właśnie… wydawanie 100 złotych co 3 tygodnie średnio mnie bawi
 
Ja jak widzę paznokcie niektórych koleżanek to tez bym chciała, ale właśnie… wydawanie 100 złotych co 3 tygodnie średnio mnie bawi
kiedyś też tak mówiłam, a potem zaczęłam chodzić 😂 I nie przesadzaj, że co 3 tygodnie 😂 Tyle, że ja z fryzjera nie korzystam, bo kolor mam swój. Stary płaci kasę u barbera, syn też to ja sobie paznokci nie mogę zrobić? 😂
 
Tak dokładnie! Stawiałam na taki mysi blond 😂 Każda z was wygląda inaczej niż sobie wyobrażałam 😀 Też nie mam nigdy zrobionych paznokci, bo nienawidzę ściągania hybrydy, w malowanie sama jestem beznadziejna więc już lepiej jak nie mam wogóle niż umalowane przez siebie 😂 zresztą w pracy też nie powinnam mieć umalowanych i wcale mi to nie przeszkadza.
Ja raz miałam żele i nigdy więcej. Straszne miałam po nich paznokcie. A tak to właśnie czasem sama se pomaluje na taki delikatny kolor. Za to u stóp to zawsze mam pomalowane! Lato, zima, nieważne xD
 
kiedyś też tak mówiłam, a potem zaczęłam chodzić 😂 I nie przesadzaj, że co 3 tygodnie 😂 Tyle, że ja z fryzjera nie korzystam, bo kolor mam swój. Stary płaci kasę u barbera, syn też to ja sobie paznokci nie mogę zrobić? 😂
hybrydę by trzeba było co 3-4, a dla mnie to już przesada. Farbuje się sama, na kolor tylko o pol tonu inny od mojego (bo mi poszły w ciemny kasztan a wcześniej były bardziej rude)
 
reklama
ja w sumie nie mialam wyobrazenia :D no ale figurę masz jak marzenie <3
Ja paznokcie tylko w lato czasem robię, zawsze mi hajsu szkoda xD z restzą jalubię takie naturalne, pociągnięte jamkimś mlecznym lakierem
Figura pewnie do czasu xD ja jestem z tych co żrą jak świnie, także pewnie kiedyś to będzie widać 😂 a tak poza tym, to sama świetnie wyglądasz! 😍
Jak byłam w ciąży, to bardzo mi macicę wydelo, jak się powiększyła to zaraz to było widać. Teraz wraz z upływem krwi wszystko się robi płaskie. Szkoda mi cyckow tylko, bo fajne były 😁
A tak w ogóle ostatnio widziałam najnowsze zdj ciężarnej Rihanny. Je yyy, niech mi ktoś powie, że kobieta w zaawansowanej ciąży pięknie wygląda 😂 w ciuchach może tak, ale w stroju kąpielowym to taka krówka z dojami 😂 nie mówię, że to źle, bo to normalne, ale to szok do jakich rozmarow dochodzi nasze ciało 😱
 
Do góry