reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Dziewczyny, dzisiaj owulak jednoznacznie pozytywny (@Moonstone, miałaś rację:)). Czyli nie mam się kierować wczorajszym, tylko dzisiejszym? (Dla porównania dodam też zdjęcie wczorajszego)
 

Załączniki

  • 20220422_163210.jpg
    20220422_163210.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 61
  • 20220423_124305.jpg
    20220423_124305.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 56
Sutki mnie swędzą - będą bliźniaki! Wszystko się składa w całość... Sraczka 1dpo, 2 dpo swędzące sutki... Jutro będę już kopniaki czuła! 🥰

My dzisiaj jedziemy wydać masę kasy na meble, panele i inne pierdy, bo trzeba zamówić 😁 Ajm soł eksajted! Tak będę wchodzić do sklepu:
tenor.gif
 
@Moonstone @pluto_nova , będzie działane:) było też działane w środę i czwartek, a wczoraj się nie udało, bo podrażniłam sobie oko soczewkami na tyle, że musiałam w nocy okłady robić z herbaty i wzięłam nawet tabletke przeciwbólową. Nigdy czegoś takiego nie miałam... no więc, seksy odeszły na dalszy plan. Dlatego sie przejmowałam, czy jak będziemy działać dziś, to jest jeszcze szansa czy z powodu wczorajszej abstynencji wszystko przepadło.
Dziś z okiem na szczęście lepiej.
 
@Moonstone @pluto_nova , będzie działane:) było też działane w środę i czwartek, a wczoraj się nie udało, bo podrażniłam sobie oko soczewkami na tyle, że musiałam w nocy okłady robić z herbaty i wzięłam nawet tabletke przeciwbólową. Nigdy czegoś takiego nie miałam... no więc, seksy odeszły na dalszy plan. Dlatego sie przejmowałam, czy jak będziemy działać dziś, to jest jeszcze szansa czy z powodu wczorajszej abstynencji wszystko przepadło.
Dziś z okiem na szczęście lepiej.
U mnie styczniowe plemniki przeżyły 3 dni, wiec spokojnie :)
 
Figura pewnie do czasu xD ja jestem z tych co żrą jak świnie, także pewnie kiedyś to będzie widać 😂 a tak poza tym, to sama świetnie wyglądasz! 😍
Jak byłam w ciąży, to bardzo mi macicę wydelo, jak się powiększyła to zaraz to było widać. Teraz wraz z upływem krwi wszystko się robi płaskie. Szkoda mi cyckow tylko, bo fajne były 😁
A tak w ogóle ostatnio widziałam najnowsze zdj ciężarnej Rihanny. Je yyy, niech mi ktoś powie, że kobieta w zaawansowanej ciąży pięknie wygląda 😂 w ciuchach może tak, ale w stroju kąpielowym to taka krówka z dojami 😂 nie mówię, że to źle, bo to normalne, ale to szok do jakich rozmarow dochodzi nasze ciało 😱
Powiem tak, pamiętam jak mama mi mówiła że po 30 i ciążach wszystko z figurą się zmienia 😀 I fakt, ciesz się do tej 30,masz jeszcze trochę czasu 😂 u mnie kombo przekroczenie 30,stres i pandemia dołożyły zaledwie parę kilo ale widać niestety różnicę, a kilkanaście lat ważyłam prawie ciągle 52kg :p Teraz zrobiłam się rozlazła i ciężko mi wrócić do treningów jak kiedyś, które uwielbiałam...
Mi też w ciąży odrazu brzuch wydęło, bałam się że skoro tak jest na początku i mi tak niekomfortowo było to co będzie później 🙄 No nie musiałam się póki co przekonać. A aż wygooglałam zdj Rihanny... 😶 Jejku, przeraża mnie to z lekka 😛
 
reklama
sama się spakuje! Biorę butle i niech mi hiszpański Stary miesza cuda!!!
Hahahahahha możemy coś zamieszać ale jak będziesz w ciąży to nie wypada 🤷🏽‍♀️
O mnie myślałyście, że jestem blondynka na pewno xD
A ja taka szatynka 😂
Edit: ja to jestem z tych, co nie mają ładnie zrobionych paznokci, bo jestem w tym beznadziejna 😂 a do kosmetyczki nie mam nigdy czasu 🙈
Ja to myslalam ze jestes taką krągłą szatynką 😁
nie trzeba do bagażnika! Z tyłu miejsce jedno jest, tylko wtedy @Zazuu musiałaby psa wziąć na kolana, a dobrze wiemy, że to żaden problem 🤣
No to plan jest 😁
Tak kusisz, a mi się marzy długi weekend w Barcelonie :D
Dziś leje ale blizej lata polecam 😁
Ja jak widzę paznokcie niektórych koleżanek to tez bym chciała, ale właśnie… wydawanie 100 złotych co 3 tygodnie średnio mnie bawi
Ja robię sama tak średnio co 2 - 3 tyg chyba że mi się nie chce to wtedy robie przerwę. Robie hybrydy, mam lampę i lakiery itp ale robie tylko sobie
 
Do góry