reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Myślałam że trochę posiedzę i poczekam w tym sexroomie, ale zrobiłam dziś test owu żeby się przekonać czy faktycznie będzie dłuższe czekanie a tu zonk, zapowiada się że będzie o czasie, podczas gdy poprzedni cykl był 12 dni dłuższy :O Rok temu po zabiegu był dłuższy o tydzień i co cykl skracał się o 1-2 dni, więc myślałam że teraz też tak będzie 😀 Wiem że to jeszcze nie peak, ale spodziewałam się totalnego bladziocha, śluzu brak 🙂 Niby 2 dni temu coś mnie tam w jajnikach bolało, mam nadzieję że nie jest po ptokach, bo to dopiero byłby zaskok 😐
A pamiętam jak gdzieś dziewczyny pisały że nie widzą w sklepie play apki premom. Mi na tablecie pokazuje że wymagana aktualizacja, po czym tej aplikacji nie znajduje :O Początkowo korzystałam tylko na tablecie, teraz na tel i mam wrażenie że nie wszystko mi się "przeniosło" na tel, chciałam to zrobić, a tu się nie da :O Nie wiem o co chodzi, na tel działa normalnie.
 

Załączniki

  • Screenshot_20220423_110935_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_20220423_110935_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    251,1 KB · Wyświetleń: 52
Myślałam że trochę posiedzę i poczekam w tym sexroomie, ale zrobiłam dziś test owu żeby się przekonać czy faktycznie będzie dłuższe czekanie a tu zonk, zapowiada się że będzie o czasie, podczas gdy poprzedni cykl był 12 dni dłuższy :O Rok temu po zabiegu był dłuższy o tydzień i co cykl skracał się o 1-2 dni, więc myślałam że teraz też tak będzie 😀 Wiem że to jeszcze nie peak, ale spodziewałam się totalnego bladziocha, śluzu brak 🙂 Niby 2 dni temu coś mnie tam w jajnikach bolało, mam nadzieję że nie jest po ptokach, bo to dopiero byłby zaskok 😐
A pamiętam jak gdzieś dziewczyny pisały że nie widzą w sklepie play apki premom. Mi na tablecie pokazuje że wymagana aktualizacja, po czym tej aplikacji nie znajduje :O Początkowo korzystałam tylko na tablecie, teraz na tel i mam wrażenie że nie wszystko mi się "przeniosło" na tel, chciałam to zrobić, a tu się nie da :O Nie wiem o co chodzi, na tel działa normalnie.
Ja niestety wlasnie tez nie mogę ściągnąć tej apki, od kilku dni nie widze jej w sklepie play 🤷‍♀️ szkoda ale po prostu wpisuje date i godzine na testach markerem 😅
dziś mam bardzo podobna kreske, jesli jutro bedzie peak to oznacza że dobrze wyznaczałam sobie owu bez testów itp. 🙂
 
O mnie myślałyście, że jestem blondynka na pewno xD
A ja taka szatynka 😂
Edit: ja to jestem z tych, co nie mają ładnie zrobionych paznokci, bo jestem w tym beznadziejna 😂 a do kosmetyczki nie mam nigdy czasu 🙈
ja w sumie nie mialam wyobrazenia :D no ale figurę masz jak marzenie <3
Ja paznokcie tylko w lato czasem robię, zawsze mi hajsu szkoda xD z restzą jalubię takie naturalne, pociągnięte jamkimś mlecznym lakierem
 
reklama
O mnie myślałyście, że jestem blondynka na pewno xD
A ja taka szatynka 😂
Edit: ja to jestem z tych, co nie mają ładnie zrobionych paznokci, bo jestem w tym beznadziejna 😂 a do kosmetyczki nie mam nigdy czasu 🙈
Tak dokładnie! Stawiałam na taki mysi blond 😂 Każda z was wygląda inaczej niż sobie wyobrażałam 😀 Też nie mam nigdy zrobionych paznokci, bo nienawidzę ściągania hybrydy, w malowanie sama jestem beznadziejna więc już lepiej jak nie mam wogóle niż umalowane przez siebie 😂 zresztą w pracy też nie powinnam mieć umalowanych i wcale mi to nie przeszkadza.
 
Do góry