reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Hej Dziewczyny 🙂
Sama nie wiem, czy pisze prosząc o porade czy zeby się wygadac.. dzis dzwonil moj ginekolog z wynikami krwi.. stwierdzil ze: "meskie hormony super a damskie..tu jakby była LEKKA owulacja,ale czy to mogło doprowadzić do zapłodnienia to nie wiem" i odeslal mnie do kliniki leczenia niepłodności..bylam tak oszołomiona ze nawet nie dopytałam o szczegoly, owulacja.. po tylu latach słuchania ze jej nie mam..jak chcialam clo, to powiedzial ze on nie jest zwolennikiem bo to niszczy rezerwę jajeczek..😑 i ta klinika.. chyba mnie to przeraża.. a może to ostatnia szansa?teraz leżę w wannie i rycze i sama nie wiem czemu🤦‍♀️ Zycze spokojnej nocki staraczki, chyba musialam się wygadac..sorki za marudzenie
 
reklama
@Bibi89 jesteśmy z Tobą sercem i myślami. Naprawdę.

Mówią, że w cierpieniu sens istnienia.
Może kiedyś to zrozumiemy.

Trzymaj się, jesteś bardzo dzielna.
❤.
 
Nie wiem jaki to model dokładnie, zreszta dodałam do niej sporo przeróbek, ale jest prawie taka jak na zdjeciu, mocno zdobiony koralikami gorset i tiulowy, brokatowy dół :) Zobacz załącznik 1384831
@Ceonis obie piękne, ale moim zdaniem pierwsza :) mierzylas je? Ja wybrałam takie, których nawet nie brałam pod uwagę a chciałam właśnie takie jak Ty 😀 jak je założyłam to wyglądałam jak kasztan 😄 my ślubujemy we wrześniu :)
Tak i w zasadzie to chyba ta druga lepiej pasuje do mojej karnacji 😜
O to widze też chcesz z brzuchem iść do ślubu 😂 a Twoja suknia przepiękna, goset sztosss 😍😍
 
@Bibi89 kochana ogromnie mi przykro, bo strasznie kibicowałam tej ciąży 😓
Nie wiem czy to będzie jakieś pocieszenie, ale mam taką znajoma, która ze 3 razy miala pozamaciczna. 2 pozamaciczne, ciąża, dziecko. Potem chciała drugie, znowu pozamaciczna i kolejna ciąża już normalna i jest przy końcówce. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, to okropne, ale nie wyklucza żebyś w przyszłości, i to całkiem niedalekiej, znów zaszła w ciążę i została mama. Trzymaj się ❤️
 
Przyrost jest na granicy normy więc w sumie rzeczywiście nic nie wiadomo.
Rozumiem decyzję lekarza chociaż myślę, l że wizyta w sobotę to za późno, dobrze że masz dziś kontrolę.
Trzymam kciuki żebyś jak najszybciej poczuła spokój[emoji3590][emoji3064]
Jestem już w domu. Beta 630 (w piątek była 172). Podejrzenie ciąży pozamacicznej ze względu na objawy ale oczywiście nic na 100 proc bo na 100 proc nie widać nic [emoji2374] w sobotę mam się zjawić na oddziale na ponowne badania. O dziwo nie kazali mi odstawić progesteronu bo "jeszcze jest cień szansy" [emoji2362] Ale ja już nie chce tej szansy, chce żeby sama beta spadła i już... jutro idę do kliniki mojego gina ale mam konsultacje z jakimś innym lekarzem to zapytam co o tym sądzi. Mam nadzieję ze ta beta już jest spadkowa...
 
@Bibi89, trzymaj się! Życzę Ci żeby ostateczna diagnoza była jak najszybciej, a potem wszystko szło pomyślnie, niezależnie od tego jaka ta diagnoza będzie. Przykro mi, że takie rzeczy Cię spotkały.
 
Hej Dziewczyny 🙂
Sama nie wiem, czy pisze prosząc o porade czy zeby się wygadac.. dzis dzwonil moj ginekolog z wynikami krwi.. stwierdzil ze: "meskie hormony super a damskie..tu jakby była LEKKA owulacja,ale czy to mogło doprowadzić do zapłodnienia to nie wiem" i odeslal mnie do kliniki leczenia niepłodności..bylam tak oszołomiona ze nawet nie dopytałam o szczegoly, owulacja.. po tylu latach słuchania ze jej nie mam..jak chcialam clo, to powiedzial ze on nie jest zwolennikiem bo to niszczy rezerwę jajeczek..😑 i ta klinika.. chyba mnie to przeraża.. a może to ostatnia szansa?teraz leżę w wannie i rycze i sama nie wiem czemu🤦‍♀️ Zycze spokojnej nocki staraczki, chyba musialam się wygadac..sorki za marudzenie
Ale że to by była Twoja pierwsza wizyta w klinice w życiu? Dobrze rozumiem?
Klinika niepłodności to nie jest żadna tragedia a wręcz przeciwnie - tam się mogą zająć Wami ludzie, którzy się w niepłodności specjalizują. "Zwykli" ginekolodzy często jak się podejmują takich przypadków prowadzą trochę na oślep. Powodzenia :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ale że to by była Twoja pierwsza wizyta w klinice w życiu? DObrze rozumiem?
Klinika niepłodności to nie jest żadna tragedia a wręcz przeciwnie - tam się mogą zająć Wami ludzie, którzy się w niepłodności specjalizują. "Zwykli" ginekolodzy często jak się podejmują takich rpzypadków prowadzą trochę na oślep. Powodzenia :)
Popieram. Ja na przykład jestem umówiona ale do poradni głównie dlatego, żeby minimalizować koszty ewentualnych badan ;) i żeby znaleźć kogos w moim mieście który ogarnia temat. Powiem ci, ze wolałam zrobić to szybciej niż później.
 
Do góry