reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Strasznie mi przykro [emoji24]
Jak do tego doszło, że jesteś w szpitalu?
Gdybyś czegokolwiek potrzebowała dawaj, znać. Jesteśmy tu z Tobą [emoji3590]
Po południu zaczął mnie boleć lewy jajnik a że byłam już wyczulona to kazałam staremu mnie wieźć do szpitala... jak usluszalam że w macicy nic nie ma to już wiedzialam co to jest... powiedziała mi lekarka że lewy jajowod ma podejrzany wygląd i że to najprawdopodobniej to ....
 
reklama
Po południu zaczął mnie boleć lewy jajnik a że byłam już wyczulona to kazałam staremu mnie wieźć do szpitala... jak usluszalam że w macicy nic nie ma to już wiedzialam co to jest... powiedziała mi lekarka że lewy jajowod ma podejrzany wygląd i że to najprawdopodobniej to ....
Jeśli jest promil nadziei, ze będzie dobrze, to ja się będę tego promila trzymać i wierzyć, ze wszystko będzie dobrze. Ślę wszystkie dobre myśli jakie mam w Twoim kierunku ❤️❤️
 
Trzymam kciuki żeby udało się ładnie i szybko wyczyścić. Najważniejsze, że jesteś pod opieką lekarza.
Wiem ile teraz towarzyszy Ci lęków, ale wiem też, że najważniejsze że jesteś bezpieczna. Cała reszta przyjdzie z czasem.
Pewnie staniesz przed decyzja czy wziąć metotreksat czy poddać się laparoskopii. Przegadaj na spokojnie z lekarzem i wybierz to co dla Ciebie najlepsze.
Koniecznie dawaj znać co i jak
Po południu zaczął mnie boleć lewy jajnik a że byłam już wyczulona to kazałam staremu mnie wieźć do szpitala... jak usluszalam że w macicy nic nie ma to już wiedzialam co to jest... powiedziała mi lekarka że lewy jajowod ma podejrzany wygląd i że to najprawdopodobniej to ....
 
Dziewczyny jestem w szpitalu ... hiszpanski dziec postanowil ulokować się w lewym jajowodzie 😭😭😭 czekam jeszcze na wyniki badań krwi zeby potwierdzić i żeby zapadła decyzja co dalej ... 😭😭😭
Kochana przykro mi 😭 mam nadzieję że wszystko się potoczy jak najlepiej dla Twojego zdrowia 😢❤️
 
Trzymam kciuki żeby udało się ładnie i szybko wyczyścić. Najważniejsze, że jesteś pod opieką lekarza.
Wiem ile teraz towarzyszy Ci lęków, ale wiem też, że najważniejsze że jesteś bezpieczna. Cała reszta przyjdzie z czasem.
Pewnie staniesz przed decyzja czy wziąć metotreksat czy poddać się laparoskopii. Przegadaj na spokojnie z lekarzem i wybierz to co dla Ciebie najlepsze.
Koniecznie dawaj znać co i jak
Właśnie chyba tej decyzji najbardziej się boję....
 
Każda z nich ma swoje plusy i minusy, a każda z nas może Ci tylko podpowiedzieć co sama by zrobiła. Ja na przykład na pewno zdecydowałabym się na laparoskopie nawet kosztem usunięcia jajowodu, ale są dziewczyny które na pewno wybrałyby metotreksat bez chwili zastanowienia.
Oba rozwiązania są względnie bezpieczne, po prostu niosą za sobą inne konsekwencje.
A jeśli nie będziesz umiała podjąć decyzji to zostaw ją lekarzowi, będzie wiedział co robić.
Nie bierz teraz za dużo na siebie [emoji3590]
Właśnie chyba tej decyzji najbardziej się boję....
 
reklama
Jestem już w domu. Beta 630 (w piątek była 172). Podejrzenie ciąży pozamacicznej ze względu na objawy ale oczywiście nic na 100 proc bo na 100 proc nie widać nic 🤷🏽‍♀️ w sobotę mam się zjawić na oddziale na ponowne badania. O dziwo nie kazali mi odstawić progesteronu bo "jeszcze jest cień szansy" 🤦🏽‍♀️ Ale ja już nie chce tej szansy, chce żeby sama beta spadła i już... jutro idę do kliniki mojego gina ale mam konsultacje z jakimś innym lekarzem to zapytam co o tym sądzi. Mam nadzieję ze ta beta już jest spadkowa...
 
Do góry