reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Chciałam tylko powiedzieć, że umarła apka z której do tej pory korzystałam. Nowa jest strasznym gównem i nie da się nic zrobić ani znaleźć, nie pokazują się wiadomości najnowsze i jak wchodze na wątek to zawsze jestem na pierwszej stronie więc pewnie zakończę przygodę z forum bo przecież tak się nie da żyć 😂
Zazu nie pieldol 🙊
 
reklama
Chciałam tylko powiedzieć, że umarła apka z której do tej pory korzystałam. Nowa jest strasznym gównem i nie da się nic zrobić ani znaleźć, nie pokazują się wiadomości najnowsze i jak wchodze na wątek to zawsze jestem na pierwszej stronie więc pewnie zakończę przygodę z forum bo przecież tak się nie da żyć 😂
Nie możesz tego zrobić ! To forum Ciebie potrzebuje ❤️😭 ja od początku korzystam z przeglądarki, nawet nie wiedziałam że jest jakaś apka i w sumie to jest to dla mnie wygodna opcja :) jedyne co to może nie jestem na bieżąco, bo nie mam powiadomień, ale i tak co chwilę tu zaglądam 😂
 
Nie wiem jaki to model dokładnie, zreszta dodałam do niej sporo przeróbek, ale jest prawie taka jak na zdjeciu, mocno zdobiony koralikami gorset i tiulowy, brokatowy dół :) Zobacz załącznik 1384831
@Ceonis obie piękne, ale moim zdaniem pierwsza :) mierzylas je? Ja wybrałam takie, których nawet nie brałam pod uwagę a chciałam właśnie takie jak Ty 😀 jak je założyłam to wyglądałam jak kasztan 😄 my ślubujemy we wrześniu :)
O matko taaaaak! Wyszłam z zupełnie inną suknią niż planowałam, bo w takiej jaką sobie wymyśliłam wyglądałam jak zabidzone dziecko. Panie w salonie miały jednak genialne oko i odrazu dopasowały do mnie suknię i nie żałuję :)
Chciałam tylko powiedzieć, że umarła apka z której do tej pory korzystałam. Nowa jest strasznym gównem i nie da się nic zrobić ani znaleźć, nie pokazują się wiadomości najnowsze i jak wchodze na wątek to zawsze jestem na pierwszej stronie więc pewnie zakończę przygodę z forum bo przecież tak się nie da żyć 😂
Ja też od początku korzystam tylko i wyłącznie z przeglądarki, to bardzo proste :)
 
reklama
A ja już się pogubiłam co działa a co nie, korzystam z aplikacji ze sklepu play babyboom taka zielona ikonka i nigdy nie miałam innej. I już nie wiem czy to jest ta "stara" czy "nowa" bo póki co mi wszystko działa. 😅
 
Do góry