reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Dziewczyny a u mnie w tym cyklu było tak, że tydz. temu w sobotę zauważyłam taki śluz z niteczkami krwi, widoczny tylko na papierze przez jeden dzień. Wczoraj (czyli dokładnie tydzień po) miałam takie malutkie plamienie, dosłownie 3 kropelki na bieliźnie i myślałam, że okres się rozkręca, ale dzisiaj już zupełnie nic, tylko delikatny, biały śluz. Gdyby nie to, że wiem, że nie miałam owulacji, to możnaby pomyśleć, że pierwsze kropki krwi to owulacja, a dokładnie tydzień później to implantacja, no idealnie ten schemat wygląda 😂 czyli widać nie można byc na sto procent pewnym, że na pewno jest się w ciąży jak takie coś zachodzi. Ja nie miałam owulki, a tu takie cyrki
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa aczkolwiek od 4 miesięcy zaglądam tutaj 😉 wczoraj był 28 dc czyli dzień miesiączki ból w podbrzuszu byłam pewna ze będzie @ zrobiłam test i wyszły || lecz ta druga delikatna dzisiaj powtórzyłam test i znowu bardzo blada ale widoczna lecz kiedyś słyszałam ze w dzień @ powinna być mocna co myślicie ? Jutro planuje się zapisać na badanie krwi
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa aczkolwiek od 4 miesięcy zaglądam tutaj 😉 wczoraj był 28 dc czyli dzień miesiączki ból w podbrzuszu byłam pewna ze będzie @ zrobiłam test i wyszły || lecz ta druga delikatna dzisiaj powtórzyłam test i znowu bardzo blada ale widoczna lecz kiedyś słyszałam ze w dzień @ powinna być mocna co myślicie ? Jutro planuje się zapisać na badanie krwi

Różnie bywa. Nie jedna miala tu falszywa kreskę. Zrobisz betę będziesz wiedziała. Jak jesteś nowa to polecam pierwszy post do przeczytania 😉
 
Mam koleżankę, która kiedyś powiedziała mi, ze od 8 lat ze swoim chłopakiem stosuje stosunek przerywany ale za dwa miesiące bierze ślub i od razu po ślubie zamierzają starać się o dziecko. Ja wtedy starałam się już dobrze ponad rok i aż mnie wcięło, zapytałam jej czy nigdy przez te osiem lat nie pomyślała, czy nie maja jakiegoś problemu, to jednak jest 8 lat seksu bez zabezpieczania się, ale spłynęło po niej, powiedziała, ze wie kiedy ma owulacje i wtedy seksu nie ma 😬 zaszła miesiąc po ślubie ;) well, life ain’t fair 🤷🏻‍♀️
Siostra mojej koleżanki, w tej chwili ma 38-40 lat. Z mężem są razem od liceum. Nigdy nie stosowali antykoncepcji tylko kalendarzyk i stosunek przerywany. W zeszłym roku uznali, że jednak chcieliby mieć dziecko. Ginekolog jej powiedział, żeby najpierw postarali się chociaż z pół roku a potem ewentualnie będą robić jakąś diagnostykę, bo NIC nie wskazuje na to że będzie jakiś problem 😱. Żadne argumenty nie trafiają, ginekolog na oko powiedział że są zdrowi to nie ma czym się martwić przecież - po prostu przez 20 lat byli tacy zajebiści w stosowaniu naturalnych metod planowania ciąży.
 
Cześć dziewczyny jestem tu nowa aczkolwiek od 4 miesięcy zaglądam tutaj 😉 wczoraj był 28 dc czyli dzień miesiączki ból w podbrzuszu byłam pewna ze będzie @ zrobiłam test i wyszły || lecz ta druga delikatna dzisiaj powtórzyłam test i znowu bardzo blada ale widoczna lecz kiedyś słyszałam ze w dzień @ powinna być mocna co myślicie ? Jutro planuje się zapisać na badanie krwi
Zależy jakiej firmy test,jak pink to mocniejsza raczej narazie nie będzie. Zrób jutro betę.
 
Siostra mojej koleżanki, w tej chwili ma 38-40 lat. Z mężem są razem od liceum. Nigdy nie stosowali antykoncepcji tylko kalendarzyk i stosunek przerywany. W zeszłym roku uznali, że jednak chcieliby mieć dziecko. Ginekolog jej powiedział, żeby najpierw postarali się chociaż z pół roku a potem ewentualnie będą robić jakąś diagnostykę, bo NIC nie wskazuje na to że będzie jakiś problem 😱. Żadne argumenty nie trafiają, ginekolog na oko powiedział że są zdrowi to nie ma czym się martwić przecież - po prostu przez 20 lat byli tacy zajebiści w stosowaniu naturalnych metod planowania ciąży.

Podziwiam za stosowanie kalendarzyka w liceum 🙈
 
Różnie bywa. Nie jedna miala tu falszywa kreskę. Zrobisz betę będziesz wiedziała. Jak jesteś nowa to polecam pierwszy post do przeczytania 😉
Dziekuje bardzo za odpowiedz przez pare miesięcy staramy się bezskutecznie dwa tygodnie temu mąż dowiedział się ze ma żylaki powrózka nasiennego i ze prawdopodobnie w tym problem we wtorek idzie na badania nasienia obstawialiśmy ze ten cykl tez już stracony a tu taki CIEŃ nadzieji się pojawił ..
 
Podziwiam za stosowanie kalendarzyka w liceum 🙈
Ja byłam na tyle głupia że nie stosowałam nawet kalendarzyka tylko sam przerywany 😂 ale nic z tego nie było przez rok (dzięki Bogu) Później z mężem (teraz byłym) były globulki dopochwowe (nie pamiętam nazwy) a po nich stwierdziliśmy że co będzie to będzie to po paru cyklach ciąża dopiero
 
reklama
Siostra mojej koleżanki, w tej chwili ma 38-40 lat. Z mężem są razem od liceum. Nigdy nie stosowali antykoncepcji tylko kalendarzyk i stosunek przerywany. W zeszłym roku uznali, że jednak chcieliby mieć dziecko. Ginekolog jej powiedział, żeby najpierw postarali się chociaż z pół roku a potem ewentualnie będą robić jakąś diagnostykę, bo NIC nie wskazuje na to że będzie jakiś problem 😱. Żadne argumenty nie trafiają, ginekolog na oko powiedział że są zdrowi to nie ma czym się martwić przecież - po prostu przez 20 lat byli tacy zajebiści w stosowaniu naturalnych metod planowania ciąży.
Mówcie mi tak dalej, bo to jednak daję nadzieję ale ciii ;)
 
Do góry