reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
No my mamy to samo, tylko teściowa na dole, bo tesc niestety zmarl, a my mamy jeszcze piętro plus poddasze, to nawet 5 dzieci by się zmieściła 😂 Kocham wieś, jest cudowna, żyje się wolniej 😉
Ja kocham małe miasta, lubię mieć wszędzie blisko ale z drugiej strony w dużych już nie umiałabym się odnaleźć, za dużo za szybko za głośno
 
To ja właśnie w sierpniu wróciłam z mężem na wieś do mojego domu rodzinnego. Mieszlaiśmy wcześniej w Warszawie. Teraz jest super, bardzo dobrze się tu czujemy. A no i taka unpopular opinion: mieszkanie z rodzicami jest spoko xD (piętrowy dom i dwa oddzielne mieszkania, jedno na górze jedno na dole).
Ja tez jakiś czas temu przeprowadziłam się z Barcelony do miasteczka oddalonego o ok 30 min, na wybrzeżu właśnie ze względu na Niemęża. Uznałam że skoro moja rodzina jest daleko to fajnie jakby chociaz on miał rodzinę blisko a ja namiastkę tego 🙂 i też już do Barcelony bym nie wróciła, tu też w sezonie są turyści ale nie na taką skalę, zyje się spokojniej a i z balkonu morze widać 🥰
Myślisz? Może to jednak objaw przyszłej ciąży 😂 🤪🤭
Ahh tak! Zapytałam na innym forum czy któraś tak miala i wszystkie mówią że tak! 🤣 gratulacje!
 
Hej! Wynik jest w normie, więc myślę, że nie ma się co martwić. Prolaktyna jest też wrażliwa na wiele czynników. Ja bym na Twoim miejscu powtórzyła badanie za jakiś czas i jak dalej będzie Cię coś niepokoić, udała się do lekarza. Powodzenia i trzymam kciuki żeby ta 3 inseminacja była szczęśliwa. Kiedy ją miałaś?
Dzięki za odpowiedź! Inseminację miałam tydzień temu w piątek 04.02. Narazie czekamy.
 
reklama
Do góry