reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
A dajże spokój. Ja jak nieraz czytam gdzieś ile kobiety mają schorzeń i i tak zachodzą to mnie wkur**, że ja niby zdrowa a nie mogę zajść...
Mam koleżankę, która kiedyś powiedziała mi, ze od 8 lat ze swoim chłopakiem stosuje stosunek przerywany ale za dwa miesiące bierze ślub i od razu po ślubie zamierzają starać się o dziecko. Ja wtedy starałam się już dobrze ponad rok i aż mnie wcięło, zapytałam jej czy nigdy przez te osiem lat nie pomyślała, czy nie maja jakiegoś problemu, to jednak jest 8 lat seksu bez zabezpieczania się, ale spłynęło po niej, powiedziała, ze wie kiedy ma owulacje i wtedy seksu nie ma 😬 zaszła miesiąc po ślubie ;) well, life ain’t fair 🤷🏻‍♀️
 
Mam koleżankę, która kiedyś powiedziała mi, ze od 8 lat ze swoim chłopakiem stosuje stosunek przerywany ale za dwa miesiące bierze ślub i od razu po ślubie zamierzają starać się o dziecko. Ja wtedy starałam się już dobrze ponad rok i aż mnie wcięło, zapytałam jej czy nigdy przez te osiem lat nie pomyślała, czy nie maja jakiegoś problemu, to jednak jest 8 lat seksu bez zabezpieczania się, ale spłynęło po niej, powiedziała, ze wie kiedy ma owulacje i wtedy seksu nie ma 😬 zaszła miesiąc po ślubie ;) well, life ain’t fair 🤷🏻‍♀️
Może w tym szaleństwie jest metoda? #afirmujęzapłodnienie 😒🤞🏻
 
Ja cały czas sikam i obserwuję zmiany po ovitrelle.
Dziś 8dpo i 10 po zastrzyku i w dalszym ciągu widzę ducha. Każdego dnia coraz jaśniejszy, ale jeszcze nie zniknął. Dziś już taki ledwo ledwo, na zdjęciu nie do uchwycenia, ale na żywo widoczny.
Jutro zgodnie z ulotką powinno nie być już ovitrelle więc zobaczymy [emoji16]
o ja Cie ja Cie @Zazuu Ty zaraz testujesz, zaczynam trzymać miliony kciuków!!
Nie siknęłaś przypadkiem w tejamnicy? :D
 
A u mnie dzisiaj taki spadek 😔 dwa dni 37 stopni natchnęło mnie nadzieja że może to ten cykl, a dzisiaj spadek o prawie 0,25 stopnia i humor słaby :( do okresu jeszcze 5 dni, więc może temp wstanie...
 

Załączniki

  • IMG_20220213_100923.jpg
    IMG_20220213_100923.jpg
    105,1 KB · Wyświetleń: 31
reklama
Do góry