reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Hejka dołączam się już do Was ☺️
Co prawda czekam jeszcze na @, ale po dwóch testach negatywnych już na 99% wykluczam m ciąże w tym cyklu.
Ja mam na imię Ania i mam 23 lata, a razem z mężem staramy się już od 11 miesięcy.
Powiedzcie mi co stosujecie oprócz kwasu foliowego?
Fertistim, probiotyki Sunprobi super formuła 😉
 
Hejka dołączam się już do Was ☺️
Co prawda czekam jeszcze na @, ale po dwóch testach negatywnych już na 99% wykluczam m ciąże w tym cyklu.
Ja mam na imię Ania i mam 23 lata, a razem z mężem staramy się już od 11 miesięcy.
Powiedzcie mi co stosujecie oprócz kwasu foliowego?
Fertistim, probiotyki Sunprobi super formuła 😉😉
 
Nie robił właśnie... Ale jeśli w tym cyklu się nie uda to jednak zrobimy te badania u niego. Myślałam na początek o testach, które są dostępne w aptece. Co o nich myślicie ? Czy partner którejś z was ich używał ?

Co do testów owulacyjnych, też uważam, że są do dupy. A z tymi męskimi testami tak się po prostu zastanawiałam, dlatego pytam, czy któraś z was miała z nimi do czynienia 😉 to zawsze szybciej i łatwiej, w domowych warunkach itp. niż umawianie się na wizyty do lekarza. Ale w sumie masz rację, lepiej mieć pewność i wykonać to laboratoryjnie
Nie umawia się do lekarza tylko do laboratorium. Jedzie na wyznaczoną godzinę, oddaje nasienie, zazwyczaj tego samego / następnego dnia dostaje wyniki. Nawet bez wizyty u lekarza będziecie w stanie dużo z tych wyników odczytać - możesz je też zabrać na wizytę do ginekologa do którego chodzisz :). Na te testy z apteki wywalisz kilkadziesiąt PLN i dalej nic nie będziesz wiedziała ;). Z labu będzie konkretny wynik z odniesieniem do normy :).
 
reklama
Do góry