reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Noo mi ostatnio też wyszedł późno, ale tym razem chciałabym być w zdrowej ciąży dla odmiany :D przy pustym jaju i innych takich może długo test nie wychodzić. Dlatego się tak cykam i wolałabym jutro ujemny wynik niż jakieś śmieszne 10 czy 20 żeby znowu nie musieć szlajać się po lekarzach.
No tak u mnie tak właśnie było przy pustym jaju..
Lepiej się dowiedzieć później i bez zmartwień dodatkowych
 
reklama
Cześć dziewczyny. U mnie 4 dni po spodziewanej miesiączce (a zawsze miałam jak w zegarku, może zdarzył się 1 dzień obsuwy, nie więcej) i testy negatywne :/. Nie wiem dlaczego, ale na obydwu wychodzi mi jedno różowe pole, a drugie z paskiem testowym białe. Czy tak ma być? Jestem początkująca, wiec nie wiem czy oba powinny być białe czy jak 🤷🏻‍♀️ Trafiły mi się wadliwe testy ?

EDIT: akurat ten jeden wybielił się totalnie 😩😩😩 czyli nic z tego 😢😢
 

Załączniki

  • F542BB72-9398-42D4-B4E3-00DE98B06A8D.jpeg
    F542BB72-9398-42D4-B4E3-00DE98B06A8D.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 97
  • D7098792-1ECF-4DC2-84B3-87E024EF955B.jpeg
    D7098792-1ECF-4DC2-84B3-87E024EF955B.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 98
Ostatnia edycja:
Z drugiej strony, kurcze, nie chce zaczynać się leczyć i przerywać... dylematy pierwszego świata 🙄🙄
 
Właśnie, czy stosujac metformine faktycznie całkowicie unikacie alkoholu
Całkowicie. W urodziny w lipcu zabrałam starego do knajpy, wypiłam dwa aperolki do obiadu i później na punkcie widokowym jednego kolorowego drinka (czyli 3 driny w ciągu jakichs 6 czy siedmiu godzin), następnego dnia poszłam na 6 do pracy i o 7 już się zwolniłam do domu, rzygalam jak kot i spałam do 17 😳 także dla mnie metformina = całkowita, totalna abstynencja.
 
Całkowicie. W urodziny w lipcu zabrałam starego do knajpy, wypiłam dwa aperolki do obiadu i później na punkcie widokowym jednego kolorowego drinka (czyli 3 driny w ciągu jakichs 6 czy siedmiu godzin), następnego dnia poszłam na 6 do pracy i o 7 już się zwolniłam do domu, rzygalam jak kot i spałam do 17 😳 także dla mnie metformina = całkowita, totalna abstynencja.
Straszysz 😱😱 chyba nie chce się przekonać jak u mnie z tolerancją w takim razie
 
Straszysz 😱😱 chyba nie chce się przekonać jak u mnie z tolerancją w takim razie
Ja dla równowagi powiem że u mnie zero objawów było ostatnio po 3 lampkach wina (dokładnie tydzień temu gdy dostałam okres - wyjątkowo było mi smutno) jedyny minus wysoka glikemia na czczo bo aż 100 😳 zgłodniałam po winie i niepotrzebnie dojadlam w nocy kanapkę jakby mało cukru było w samym winie 🤣
 
reklama
Metformine masz z powodu insulinooporonosci?
Wiesz co, raczej stan przed IO. Mój wskaźnik Homa to 1.5 z tym że Glukoza na czczo miałam teraz 100 co jest podobno bardzo na granicy. Do tego mam BMI 27 co wskazuje na lekka nadwagę (tak z 8kg mogłabym zrzucic)
Bardziej Endo zwróciła uwagę na redukcję wagi niż typowo na IO. Zwłaszcza że nie mam PCOS co czesto idzie w parze
 
Do góry