reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Mój to sam koła wymieni, dach naprawi i takie tam, ale do lekarza się niw zapisze [emoji23]

A ja sobie właśnie uświadomiłam, że dziś jest 6 dni po zastrzyku a nie 5 i mi strasznie smutno, ze ta kreska taka mocna jeszcze [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
U mnie wcześniej po 7 dniach już test był bielutki... Ciekawe czy tym razem też tak będzie 🙂
 
Nie cierpię wytrawnego,chyba że z colą wymieszam?😂 nie no kieliszek dziennie/co drugi dzień wejdzie, ale to za kilka dni a dzisiaj postawię na drinka albo piwo dla lepszego humoru,dobrze że mamy środek tygodnia :p
Pamiętam takie wino z czasów licealnych imprez: czerwone wino o smaku coli. 3 złote zdaje się... :biggrin2:
 
Hej dziewczyny, dawno się nie odzywałam, ale to dlatego, że nie miałam nic ciekawego do powiedzenia ;) śledzę wasze wpisy, poprawiają mi humor 😜
U mnie 18 dzień cyklu, jutro mam wizytę u gina, żeby sprawdzić czy była owulacja. Czwarty dzień czuje się strasznie wilgotna, mam taki biały, mleczny śluz, strasznie go dużo. Zwykle miałam bardzo skąpy, na bieliźnie zero śladu, a teraz wodospad. Nie nakręcam się na nic, bo wiem, że to g***o może znaczyć. Do tego okropnie bolą mnie jajniki, szczególnie lewy, kłuje jak jasna cholera. Dzisiaj 4 dzień biorę Duphaston, czyli od 16 dnia cyklu, mam nadzieję, że nie zablokował mi owulacji. Ale dowiem się jutro
 
reklama
Były kiedyś wina Komandos czy jakos tak 😁
Ooo komandos pamietam 🤣 było w ciemnej albo jasnej butelce 😊 ja się trochę nie odzywałam, ale czekam dalej na rezultaty. 14 mam zrobić betę, zobaczymy co wyjdzie. Biorę cały czas luteinę dopochwowo, gin kazała ja brać do tej bety. Nie wiem czy nie sikne sobie wcześniej, bo już nie mogę wytrzymać, ale boje się, że to ovitrelle jeszcze bd się utrzymywać i zrobię sobie niepotrzebnie nadzieje.
 
Do góry