reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Cześć dziewczyny 😊 👩 ostatnio coś organizm mi szaleje i powinnam dostać okres a tutaj nagle od kilku dni mam śluz płodny w bardzo dużej ilości wręcz jestem cały czas mokra i delikatnie bolą mnie jajniki. Zrobiłam dzisiaj test owulacyjny i wyszły dwie kreski. Wyczytałam gdzieś że jak ma się bardzo dużo śluzu, więcej niż kiedykolwiek w czasie przed miesiączka to może to oznaczać ciążę... Co o tym myślicie? Zobacz załącznik 1367557
Gdzieś kiedyś czytałam wątek o tym, że jak jest się w ciąży, to testy owulacyjne wychodzą pozytywne. To niby taki efekt uboczny tych testów. Ale czy to prawda to nie wiem, sprawdź testem ciążowym 😉
 
reklama
Po co robić test owulacyjny w terminie okresu? [emoji848]
Jeśli są objawy ciąż to test ciążowy poradzi sobie z jej potwierdzeniem
Cześć dziewczyny [emoji4] [emoji68] ostatnio coś organizm mi szaleje i powinnam dostać okres a tutaj nagle od kilku dni mam śluz płodny w bardzo dużej ilości wręcz jestem cały czas mokra i delikatnie bolą mnie jajniki. Zrobiłam dzisiaj test owulacyjny i wyszły dwie kreski. Wyczytałam gdzieś że jak ma się bardzo dużo śluzu, więcej niż kiedykolwiek w czasie przed miesiączka to może to oznaczać ciążę... Co o tym myślicie? Zobacz załącznik 1367557
 
Byłam 3 razy w ciąży i 2 razy był pozytywny a raz nie.
No ja tego nie sprawdziłam, wiec się nie wypowiadam. Mi nawet testy owulacyjne owulacji nie pokazały, bo 5 dni z rzędu wychodziły pozytywnie, także jakoś specjalnie im nie ufam. Ile testów w opakowaniu, tyle pozytywów. Kreska testową tak samo ciemna jak kontrolna
 
reklama
No ja tego nie sprawdziłam, wiec się nie wypowiadam. Mi nawet testy owulacyjne owulacji nie pokazały, bo 5 dni z rzędu wychodziły pozytywnie, także jakoś specjalnie im nie ufam. Ile testów w opakowaniu, tyle pozytywów. Kreska testową tak samo ciemna jak kontrolna
bo testy owulacyjne sie robi do pierwszego pozytywnego. A to ze przez 5 dni Ci pokazywalo to znaczy ze wysokie lh bylo przez tyle dni.
 
Do góry