reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Nie wiem jak z akupunkturą, ale jeśli masz tak ogromny problem ze stresem, to najlepiej byłoby zacząć od dobrego terapeuty. Brzmi banalnie, ale podchodząc do tematu świadomie można w sobie bardzo dużo przepracować.
Idę do psychologa w przyszłym tygodniu, ponoć specjalizuje się w takich przypadkach - problemy z zajściem w ciąże itd.
Chodziłam w trakcie rozwodu do innego specjalisty ale przestałam, ale wierze ze stres, rozpamiętywanie może mnie jakoś blokować.
Zobaczę, zapytam ją też o tą akupunkturę.
mam dużo za dużo w głowie i nie umiem odpuścić, obiecałam sobie ze nie będę się spinać z zajściem w ciąże tym razem ale nie spinałam się dwa cykle i znowu stwierdziłam że jest ze mną coś nie tak skoro nie zachodzę :/
I wmawiam sobie ze nad tym panuje ale chyba jednak nie 🙄
 
reklama
Ja chodzę do endokrynolog z Wrocławia która jest ordynatorem w szpitalu wojskowym we wro, potem rozmawiałam z zastępcą ordynatora i mówił też 6miesiecy i jeszcze z jednym lekarzem. Teraz to się zaczynam zastanawiac. W moim przypadku niestety był albo jod albo wycięcie tarczycy. Na letrox reaguje dobrze i wyniki szybko spadły i są dobre...
Może miałaś na tyle niedużą dawkę jodu, ze wystarczy 6mcy ;) nie próbuję być mądrzejsza od lekarzy, skoro tak mówią to trzeba się brać do roboty :)
No to mamy 1dc..jakie to wino na endo? Koniecznie wytrawne czy słodkie też wchodzi w grę?
Na endo czerwone wytrawne, ale na smutki kazde dobrze zrobi wiec nie żałuj sobie :)
 
Czerwone wytrawne- tylko! . Odmiana Cabernet Sauvignon ma najwięcej resveratrolu (to co pomaga na endo)

Czerwone wytrawne- tylko! . Odmiana Cabernet Sauvignon ma najwięcej resveratrolu (to co pomaga na endo)
Cabernet Sauvignon średnie w smaku ;-) Mogą być też Pinot Noir i Merloty. Oczywiście najlepsze francuskie :p, bo zawierają go najwięcej :-D
 
Idę do psychologa w przyszłym tygodniu, ponoć specjalizuje się w takich przypadkach - problemy z zajściem w ciąże itd.
Chodziłam w trakcie rozwodu do innego specjalisty ale przestałam, ale wierze ze stres, rozpamiętywanie może mnie jakoś blokować.
Zobaczę, zapytam ją też o tą akupunkturę.
mam dużo za dużo w głowie i nie umiem odpuścić, obiecałam sobie ze nie będę się spinać z zajściem w ciąże tym razem ale nie spinałam się dwa cykle i znowu stwierdziłam że jest ze mną coś nie tak skoro nie zachodzę :/
I wmawiam sobie ze nad tym panuje ale chyba jednak nie 🙄
Wiem jak ciężko jest zapanować nad głową. Ja jestem z natury pesymistką, klika lat temu przeszłam epizod depresyjny, często odczuwam niepokój, trudno mi się nie martwić kiedy wkręci mi się jakaś myśl, ale już zaczęłam sama zauważać momenty, kiedy się zapędzam. Wtedy łatwiej jest się zdystansować i jakoś świadomie próbować się uwolnić z takiej pułapki myślenia. Bardzo dużo dała mi joga, krótkie medytacje w ciągu dnia, nawet po 5 minut. Trzymam kciuki żebyś poczuła się lepiej!
 
Nie cierpię wytrawnego,chyba że z colą wymieszam?😂 nie no kieliszek dziennie/co drugi dzień wejdzie, ale to za kilka dni a dzisiaj postawię na drinka albo piwo dla lepszego humoru,dobrze że mamy środek tygodnia :p
 
reklama
Do góry