reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

Cześć dziewczyny ;) po kilku latach starań i kilku stratach jestem wypalona i najchętniej bym już przestała się starać ale czuje ze nie mogę odpuścić.

Aktualnie 7 dzień cyklu ...kolejnego

Macie jakieś sposoby które pomogą ?
Aktualnie biorę metforminie bo mam problemy z gospodarką cukrową ale jakoś efektow nie ma ;(
Hej, a jakie przyczyny są braku ciąży oprócz gospodarki cukrowej ?
 
reklama
Cześć dziewczyny! Szukałam po forum staraczki na 2023r. I w końcu się coś udało :)
Miesiączkę mam dostać 26.10 i się zastanawiam od paru dni czy przyjdzie czy nie 🤷🏻‍♀️ zauważyłam, że od 2 tygodni chodzę rozpalona, oczywiście nie mierzyłam temperatury. Ale mąż mówi, że w nocy aż parzę. Dodatkowo coś pobolewa brzuch. Oszaleje przez te pare dni.
We wrześniu przestałam brać tabletki antykoncepcyjne, dostaliśmy pozwolenie od lekarza od razu.
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny 💜
 
Hej, a jakie przyczyny są braku ciąży oprócz gospodarki cukrowej ?
No wlansie nie wiadomo owulacja jest pęcherzyki pękają nasienie też ok
Badalam genetykę immunologie hormony i ciągle nic ...
Mam co prawda trombofilie ale biorę acard . Hormony uregulowane
Nie wiem już sama co nie gra.


Czy ktoś z was stosował miovelie nac i miovelie pro ?
 
No wlansie nie wiadomo owulacja jest pęcherzyki pękają nasienie też ok
Badalam genetykę immunologie hormony i ciągle nic ...
Mam co prawda trombofilie ale biorę acard . Hormony uregulowane
Nie wiem już sama co nie gra.


Czy ktoś z was stosował miovelie nac i miovelie pro ?
Chciałabym kupić miovelie pro a nac od następnego cyklu bo już jestem w 8 dniu a bierze się do 8 .
 
Aha mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn które może mają insulinooporosc czy którejś z was po metforminie udali się szybko zajść w ciążę ? Ciągle słyszę że to taki magiczny środek ale ja tego nie widzę po sobie
 
Aha mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn które może mają insulinooporosc czy którejś z was po metforminie udali się szybko zajść w ciążę ? Ciągle słyszę że to taki magiczny środek ale ja tego nie widzę po sobie
Sama metformina to na pewno nie jest magiczny środek. Dieta i aktywność fizyczna dużo dają, bo bez tego sama meta to trochę bez sensu.
Jest dużo dziewczyn, które po zmianie diety i na mecie zaszło w ciążę :-).
 
Hej, odebrałam dziś wyniki krwi, mam obniżone FSH a LH mam w normie, czy wiecie jak to interpretować ? wizytę mam dopiero za tydzień.
Stosunek LH do FSH = 3
 
Obniżone czyli jakie?
Masz może PCOS?
Jeśli chodzi o PCOS nikt mi jeszcze nie stwierdził, były podejrzenia. Jeśli chodzi o FSH przedział zaczyna się od 3,5 a ja mam 2,5, z kolei moje AMH = 4

W piątek mam wizytę i mam donieść komplet badań więc może coś więcej się dowiem. Ale te dni będą trwały dla mnie wieczność 🙄 estradiol wyszedł w normie i LH również.
 
reklama
Jeśli chodzi o PCOS nikt mi jeszcze nie stwierdził, były podejrzenia. Jeśli chodzi o FSH przedział zaczyna się od 3,5 a ja mam 2,5, z kolei moje AMH = 4

W piątek mam wizytę i mam donieść komplet badań więc może coś więcej się dowiem. Ale te dni będą trwały dla mnie wieczność 🙄 estradiol wyszedł w normie i LH również.
No to dziwne, ciekawe co Ci lekarz powie
 
Do góry