reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2022

reklama
Pojedziemy jeszcze do innego specjalisty, jeżeli powie to samo, będziemy zastanawiać się nad tą metodą.
No niestety Twoje AMH i FSH wskazują, że trzeba się spieszyć i niestety wykraczają poza zakres refundacji leków dla stymulacji :-(
Ale to nie znaczy, że nie ma żadnych szans. Szanse są, tylko na pewno nie ma dużo czasu do stracenia.
 
No niestety Twoje AMH i FSH wskazują, że trzeba się spieszyć i niestety wykraczają poza zakres refundacji leków dla stymulacji :-(
Ale to nie znaczy, że nie ma żadnych szans. Szanse są, tylko na pewno nie ma dużo czasu do stracenia.
Dzięki, wiem że nie ma dużo czasu i dlatego postaramy się jak najszybciej zasięgnąć opinii drugiego lekarza i podjąć decyzję. Nigdy nie zastanawialiśmy się nad in-vitro i dlatego jest to dla nas trudna decyzja:(
 
Dzięki, wiem że nie ma dużo czasu i dlatego postaramy się jak najszybciej zasięgnąć opinii drugiego lekarza i podjąć decyzję. Nigdy nie zastanawialiśmy się nad in-vitro i dlatego jest to dla nas trudna decyzja:(
Rozumiem. Jest to niełatwa decyzja ale ważne, żeby podjąć ją razem. Trzymam kciuki, żeby ta historia skończyła się dobrze 🤞.
 
reklama
hej, bywasz tu jeszcze? co u Ciebie?
Heej :( myśle o Was ale jakoś tak ciężko mi wrócić. Miałam robione hsg i wyszło ze jeden jajowód totalnie niedrozny. Lekarz kazał nam się starać jeszcze 3 miesiące, a później powtórzyć amh i nasienie i w zależności od wyników będzie rekomendował in vitro… 3 miesiące minęły, ciąży brak, brak mi sił, słów, chęci… :( na około oczywiście wysyp ciąż u koleżanek. Czuje się perfidnie
 
Ostatnia edycja:
Do góry