reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

Kolejna supermodelka... Wcale nie zazdraszczam...🙄 Sukienka sztos!
A gdzie tam.
Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze przytyje właśnie wiosna lato. No zima niby człowiek ma parę kilo więcej, a ja mam właśnie latem, bo żre jak głupia, dzień dłuższy to więcej czasu na żarcie i jeszcze często piwko wjeżdża. Np wczoraj byłam w folii podwiązać pomidory i oczywiście żłopałam przy tym ten złoty trunek, bo ciepło, bo się chce, bo taka jest zasada 😂
 
reklama
A gdzie tam.
Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze przytyje właśnie wiosna lato. No zima niby człowiek ma parę kilo więcej, a ja mam właśnie latem, bo żre jak głupia, dzień dłuższy to więcej czasu na żarcie i jeszcze często piwko wjeżdża. Np wczoraj byłam w folii podwiązać pomidory i oczywiście żłopałam przy tym ten złoty trunek, bo ciepło, bo się chce, bo taka jest zasada 😂
O Jezu no ja tez kocham piwsko, stary tak samo no i też czesto wjeżdża:D mój to np nie wyobraża sobie koszenia trawy bez 'zlopania tego złotego trunku' :D
 
Jeżu srebrzysty, mi się tak robić nie chce, weny nie mam na nic.
Wczoraj w ogóle na dzień dziecka szefowa nam prosseco przyniosła, a potem zabrała na wycieczke. Uwaga. NA OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW 😂😂😂 ale to raczej z racji tego, że kiedyś chciałyśmy się tam przejechać, a wczoraj kiero oczyszczalni miał czas, żeby nas oprowadzić i tak wypadło. (Nasz zakład pracy ma własną oczyszczalnie)
 
reklama
Do góry