reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Hej :) dziewczyny może Wy mi podpowiecie bo zapomniałam zapytac Lekarza :/ mam dziś badanie E2, LH, FSH, PRL i testosteron. Czy przed badaniem powinnam przyjąć normalnie dawkę euthyrox czy powinnam być całkowicie nadczo ?
 
Dobra, koniec żartów. Chciałabym się poskarżyć, że ani trochę nie jestem zadowolona z moich temperatur... Niby idzie w górę po bożemu, ale wciąż grubo poniżej 37 - czuję się jakbym mierzyła ja komuś innemu 🤣 To do mojego ciała niepodobne! 😂 Zobaczcie mój wykres i powiedzcie mi, kiedy Waszym zdaniem była owu? 15dc?Czy jestem 3 dpo? 🤔😝
 

Załączniki

  • 7d3f7db3-f312-4863-a721-b7658015a5c3.jpg
    7d3f7db3-f312-4863-a721-b7658015a5c3.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 60
Dobra, koniec żartów. Chciałabym się poskarżyć, że ani trochę nie jestem zadowolona z moich temperatur... Niby idzie w górę po bożemu, ale wciąż grubo poniżej 37 - czuję się jakbym mierzyła ja komuś innemu 🤣 To do mojego ciała niepodobne! 😂 Zobaczcie mój wykres i powiedzcie mi, kiedy Waszym zdaniem była owu? 15dc?Czy jestem 3 dpo? 🤔😝
Dla mnie wyglada bardziej na późniejsza owulke niż 15 dc ale ja się nie znam za bardzo. @Zazuu help?
 
Dobra, koniec żartów. Chciałabym się poskarżyć, że ani trochę nie jestem zadowolona z moich temperatur... Niby idzie w górę po bożemu, ale wciąż grubo poniżej 37 - czuję się jakbym mierzyła ja komuś innemu 🤣 To do mojego ciała niepodobne! 😂 Zobaczcie mój wykres i powiedzcie mi, kiedy Waszym zdaniem była owu? 15dc?Czy jestem 3 dpo? 🤔😝
Ja bym obstawiała 3dpo, chociaż temp rzeczywiście nie powala i nie jestem do końca przekonana 🙈
 
reklama
Do góry