reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

reklama
Kochana, myślę ze biurko to jedno z miejsc na którym nie jedna z nas robila dzieci xD chociaż ja chyba nie :D ale czy blat kuchenny sie liczy?
blat kuchenny jest ok, biurka mam tylko w pokojach dzieci to tak raczej średnio 🤣 Ale stół możemy zaliczyć jako biurko 😝 No i pamiętajcie o schodach jak ktoś ma 🤣
 
blat kuchenny jest ok, biurka mam tylko w pokojach dzieci to tak raczej średnio 🤣 Ale stół możemy zaliczyć jako biurko 😝 No i pamiętajcie o schodach jak ktoś ma 🤣
Tego nie probowalam. Ale np nasz pierwszy małżeński seks odbyl sie w sadzie na moich hektarach xD bo bylo w domu duzo ludzi po weselu i nie mieliśmy gdzie, to poszlismy na lono natury
 
Moja ledwo co widoczna kreska. Wynik z dzis 🙂
 

Załączniki

  • e02c3b74-35ec-489c-9081-73e662bb85e9.jpg
    e02c3b74-35ec-489c-9081-73e662bb85e9.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 123
najlepiej taki z dwoma miejscami po przecinku :) Ja kupowałam na allegro Microlife razem z owulakami i ciążowymi 😝 Pamiętaj, żeby mierzyć temperaturę zawsze o tej samej godzinie zaraz po przebudzeniu. Ja np z racji tego, że w tygodniu wstaję wcześniej, a w weekend mam wolne i mogę pospać to na weekend mam ustawiony budzik na tą samą godzinę co w tygodniu, mierzę temperaturę, zapisuję w aplikacji i idę spać dalej 😂 No i mierzymy w kontakcie ze śluzówką - ja akurat w jamie pochwy 🤣
Super dziękuje za info ! I od kiedy zaczynasz mierzyć ? Zaraz po miesiączce ? Do kolejnej ?
 
Hejo, miłego weekendu 🥰
Wszystkie dziewczyny po owu zapraszamy na ławeczkę oczekujących na grilla i browarka, a wszystkie dziewczyny przed owu marsz do łóżek! Albo gdzie tam lubicie seks uprawiać 😎
To ja się rozsiądę porządnie i grzeję ławę przez najbliższy miesiąc przynajmniej 😎 Wiosna idzie to będzie przyjemnie :)
blat kuchenny jest ok, biurka mam tylko w pokojach dzieci to tak raczej średnio 🤣 Ale stół możemy zaliczyć jako biurko 😝 No i pamiętajcie o schodach jak ktoś ma 🤣
Ja mam tylko schody na klatce schodowej w bloku, więc chyba tak nie bardzo 😂 Jak tak czytam, to jestem mało rozrywkowa pod tym względem 😎 Może trzeba to zmienić, większe urozmaicenie dla plemniczków to może z większą werwą będą docierać na miejsce... 🤔
 
To ja się rozsiądę porządnie i grzeję ławę przez najbliższy miesiąc przynajmniej 😎 Wiosna idzie to będzie przyjemnie :)

Ja mam tylko schody na klatce schodowej w bloku, więc chyba tak nie bardzo 😂 Jak tak czytam, to jestem mało rozrywkowa pod tym względem 😎 Może trzeba to zmienić, większe urozmaicenie dla plemniczków to może z większą werwą będą docierać na miejsce... 🤔
Czasami warto zrobić coś szalonego
 
reklama
ja już mierzę od cyklu listopadowo/grudniowego 😝 Tylko w tym akurat nie mierzę, bo nic nie robię 🤣 U mnie pierwszy cykl z temperaturą zakończony ciążą (tylko biochem), u @Bibi89 też 😂
a dobra zrozumiałam 😝 Ja mierzę jak się krwawienie skończy (jedynie mierzyłam podczas krwawienia po biochemie, żeby wiedzieć jak mi spada temp), ale u mnie miesiaczka to 3-4 dni 😁
 
Do góry