reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2022

już na starość trochę słabiej z tymi różnościami, ale ile możemy, tyle ciśniemy 😝 Czasem jest super sexi, czasem śmiesznie na maksa, a czasem niewypały 🤣 Ale jest co wspominać 😁 Ja mam dwupoziomowe mieszkanie to schody mam, ale dopiero ostatnio je wykorzystaliśmy - nawet pisałam tu na wątku, że stary kazał się zapytać jaka najlepsza pozycja na schodach 😂
Pamietam :D
 
reklama
Właśnie znalazłam na podwórku 3 malutkie myszki i niestety musiałam je zabrać i dać kotom 😭😭 każdy zeżarł po jednej 😢 musiałam bo mój stary ostatnio drze się na koty, że nic nie robią a myszy mamy w stodole 😔😔😔
 
U mnie sobotni standard czyli sprzątanie od rana, ogólnie jadę na dwa domy bo jeszcze ogarniam u babci. Pogoda się skiepściła zaraz po tym jak umyłam okna 😭 taki standard jak z myciem samochodu. A abstrahując od obowiązków to cieszę się, że mam odskocznię i mogę do Was zajrzeć. Co wejdę na forum to mój M. się pyta z czego się tak cieszę 😂 musiałam mu w końcu powiedzieć bo by mnie jeszcze zaczął o jakiś romans podejrzewać 🙈 a jeśli chodzi o seksualne ekscesy to u nas był na ambonie w szczerym polu 😁 a ogólnie to staramy się nie połamać w trakcie i krzywdy sobie nie zrobić więc na schodach mogłoby być różnie ale ubawiłam się czytając 😉 na chwilę obecną jestem między czerwoną komnatą a ławeczką oczekujących na owu.. no i próbuję się nie nastawiać aczkolwiek momentami wdziera mi się rozdwojenie bo tu niby luz a tu trzeba się obserwować i pilnować 😐 przerąbane
 
reklama
Do góry